fotokritik
fotokritik (üye)
Ankara / Meraklı

Nikond70s Cd İçin Yardım Lütfen

nikon d70s in yanında verilen cd bende japonca bunun ingilizce hali varmı acaba varsa nerden temin edebilirim.. yardımcı olursanız sevinirim..

Tarih: 5 Aralık 2006, 22:22 - İp: 88.***.**1.193
zaraoglu
zaraoglu (üye)
Batman / Özel Gün Fotoğrafçısı

ne yapacanki cd sine bir ise yaramiyor ki
fotolari yuklemek icinse usb kablosuylan bagla pc ne zaten otomatik olarak pc onu taniyor ama yok icerigi bana lazim manuel kullanmam lazim diyorsan o baska vallah bende var olmasina var ama uzgunum ben bunun icerigini kopyalayamiyorum benim internet baglatim cok asiri derecede yavas kolay gelsin

Tarih: 10 Aralık 2006, 13:51 - İp: 81.***.**7.244
fotokritik
fotokritik (üye)
Ankara / Meraklı

ya abi raw formatında çektiğim fotları siyah beyaz yapmak istiyorum ama yapamıyorum manuel kullanma derken sen bundan bahsediyorsun heralde bana cd lazım anlıcağın bu formatı yani raw formatını ancak o cd de değiştire biliyorum.... tşkler..

Tarih: 12 Aralık 2006, 00:59 - İp: 88.***.**9.136
guronline
guronline (üye)
Yurtdışı / Amatör

raw icin ps plugin leri var..yukle..ac raw resmini uzerinde istedigin degiskiligi yap ps'da...cd yi ben hic kullanmadim..nikon yazilim dan anlamiyor zaten. birakin bu isi ps'a ...

Tarih: 12 Aralık 2006, 16:58 - İp: 85.***.**1.202
chopsuey
chopsuey (üye)
Sivas / Amatör

PhotoShop CS2 de yapıyor bu işi ama Nikon Picture Project proğramıda epey başarılı bence RAWiçin gerekli.
Dostum istersen rapid e atabilirim bu proğramı yada cd nin komplesinide atabilirim, istersen adresini ver bi kopyasını kargo ile göndereyim nasıl istersen özel mesajla ulaşabilirsin yada e-mail yolu ilede ulaşabilirsin tercih senin. Saygılar...

#chopsuey' tarafından 13.12.2006 03:19:07 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 13 Aralık 2006, 03:17 - İp: 88.***.**7.162
  • 1