gurcan52
gurcan52 (üye)
Ordu / Stüdyo Fotoğrafçısı

Kodak Z740 Sık Kullanılanlar Menüsü

Mrb arkadaşlar makinemin dahili belleğini formatladım ve sık kullanılanlar silindi. Sık kullanılanlara yeniden resim atmak istiyorum ama atamıyorum. Kulanma klavuzunda Kodak EasyShare yazılımının HELP menüsüne bakın diyor ama buda Türk'çe olmadığı için işin içinden çıkamadım. Kodak z740 ta sık kullanılanlar yeniden nasıl oluşturuluyor ve buraya yeni resim nasıl ekleniyor bilen bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim tşklr...

Tarih: 1 Mart 2006, 17:17 - İp: yok
ahmetdemir
ahmetdemir (üye)
Yozgat / Amatör

bende çıkamadım

Tarih: 1 Mart 2006, 18:03 - İp: 88.***.**3.1
gurcan52
gurcan52 (üye)

Makinenin kullanma klavuzunda SHARE tuşuna basıl diyor basıyorum ve ordan resimlerimi sık kullanılan olarak seçiyorum ve bunların üstünde kalp simgesi de çıkıyor. Ama makineyi sık kullanılanlar konumunda açtığımda bu No images in Favorites Press "review" for current images (Sık kullanılanlarında fotograf yok. Geçerli fotograflar için "review" diğmesine basın) demekmiş ama ben sık kullanılan fotograflarımı seçiyorum başka ne yapmam gerek anlamadım

Tarih: 1 Mart 2006, 18:40 - İp: 88.***.**5.252
gurcan52
gurcan52 (üye)

Arkadaşlar hiç kimse bilmiyor mu nasıl resim ekleneceğini? Herkes okumuş ama yorum yapan yok. Birisi bu konuda yardımcı olursa çok sevinirim.

Tarih: 7 Mart 2006, 19:00 - İp: 88.***.**1.153
gurcan52
gurcan52 (üye)

Evet sonun da sorunu çözdüm. Önce makinemizde sık kulanılanlara eklemek istediğimiz resimleri SHARE tuşu ile sık kullanılanlar olarak seçeceğiz ve bu resimlerde kalp simgesi çıkacak daha sonra bu resimleri Kodak EasyShare yazılımını kullanarak bilgisayarımıza atacağız ve artık makinemizi sık kullanılanlar konumunda açtığımızda resimleri sık kullanılarda göreceğiz.

Tarih: 7 Mart 2006, 20:32 - İp: 88.***.**0.36
  • 1