profesor
profesor (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

Canon Eos 20d Firmware 2. 0. 2

20D kullanan arkadaşlar yeni 2.0.2 güncellenmesi yayınlandı. Buradan indirebilirsiniz.

Tarih: 16 Ağustos 2005, 11:41 - İp: yok
çotanak
çotanak (üye)
Giresun / Amatör

ustam ben bir ev kulanıcısıyım bu yazılımı ben Canon Eos 20d atabilirmiyim ben makinayı alalı 6 ay oldu bana yardım edermisin SAYGILAR

Tarih: 11 Eylül 2005, 07:14 - İp: yok
profesor
profesor (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

Bu adresteki programı indirerek çıkan .fir uzantılı dosyayı CF kartınızın içine kopyalayın. (normalde dosyayı bilgisayarınızda bir kart okuyucu yoksa direk fotoğraf makinesinin içine kopyalayamazsınız bunun için her hangi bir fotoğrafçıdan veya kart okuyucusu olan bir arkadaşınızdan yardım almalısınız.) Daha sonra fotoğraf makineninzde menünün en altında ver. yazan yere girdiğinizde çıkan versiyon yükseltme yazısını onaylayın. Onayın ardından yeni versiyon kurulacaktır. Kolay gelsin.

Tarih: 11 Eylül 2005, 23:00 - İp: yok
ramo
ramo (üye)
Aydın / Amatör

selam kardes bende 20D kullannicisiyim bende 2 tane var fakat bu firmware dediginiz sey benim yada makinamin ne gibi faydasi var bana bukonuda yardimci olursaniz sevinirim
kolaygelsin

Tarih: 30 Ocak 2006, 23:50 - İp: 81.***.**6.106
meerem
meerem (üye)
Ankara / Amatör

hani yaa link gitmiş

lütfen yeniden yazarmısınız?

yada mümkünse bana mail atarmısınız dosyayı? [email protected]

Tarih: 3 Ocak 2007, 12:47 - İp: 195.***.**1.2
allegro
allegro (üye)
İzmir / Amatör

buradan,nereden indirebileceğimizi anlamış değilim

Tarih: 2 Mart 2007, 12:46 - İp: 88.***.**6.59
oguziu
oguziu (üye)
İstanbul / Amatör

Aydın

Yeni çıkan Güncellemelr makinana yeni özellikler katabilir daha verimli çalışmasını sağlayabilir.

Tarih: 2 Mart 2007, 16:04 - İp: 194.***.**9.107
zerohero
zerohero (üye)
Ankara / Amatör

http://web.canon.jp/Imaging/news-f-e.html Arkadaşlar bu adresten canon'un tüm modellerinin güncel firmware'lerine ulaşabilirsiniz. 20D için son firmware sürümü 2.0.3 . http://web.canon.jp/Imaging/eos20d/eos20d_firmware-e.html Bu linkten firmware'e ulaşabilirsiniz. Sayfada yüklemeyi nasıl yapacağınız anlatılıyor. Yazılım güncellerken dikkat edeceğiniz en önemli noktalar:
1 - piliniz tam dolu olmalı ve güncelleme sırasında makinanız kesinlikle kapanmamalı yoksa makina zarar görebilir.
2 - üzerinde objektif olmamalı.
3 - yazılım formatlanmış bir hafıza kartına yüklenmeli.
4 - güncelleme sırasında makinanın üzerindeki herhangi bir düğmeye dokunulmamalı.
5 - güncelleme bittikten sonra makinayı kapatıp pili enaz 2 saniyeliğine çıkarın.
6 - hafıza kartını kullanmak için tekrar format atın.

Tarih: 4 Mart 2007, 12:29 - İp: 195.***.**4.77
allegro
allegro (üye)
İzmir / Amatör

teşekkürler zero-hero

Tarih: 5 Mart 2007, 23:00 - İp: 81.***.**6.242
allegro
allegro (üye)
İzmir / Amatör

sitede 20DA ve 20D için iki ayrı link var hangisini nasıl seçeceğiz ?
ayrıca benim makinamda 1.0.4 kurulu,bu çok mu eski ya da makinanın tarihçesi hakkonda bana bilgi verebilir mi ?

Tarih: 19 Mart 2007, 15:17 - İp: 85.***.**0.218
ozgurada
ozgurada (üye)
İzmir / Meraklı

buradan derken ?

Tarih: 21 Şubat 2008, 22:08 - İp: 85.***.**8.177