gokhank14
gokhank14 (üye)
Bursa / Amatör

Bursa’da Nerede Film Yıkatabilirim ?

Merhaba, ben Bursa'da nerede film banyosu yaptırabilirim ? Daha önceden fotoçilem ve profoto'yu denedim fakat tatsız deneyimlerdi. Kalitesiz işçilik ve yüksek maliyetliler. Üstelik bekleme süreleri çok fazla. Bilgisi ve ilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Tarih: 24 Mayıs 2020, 18:50 - İp: 88.***.**5.191
dbilg
dbilg (üye)
Bursa / Amatör

merhaba, ben de uzun zamandır bursa'da bi yer arıyorumm profotoyu söylediler. deneyiminiz çok mu kötüydü? fotoğraflar kalitesiz mi çıkmıştı? harcansin istemiyorum da cevap verirseniz çok sevinirim

Tarih: 18 Mart 2021, 00:25 - İp: 31.***.**4.214
gokhank14
gokhank14 (üye)
Bursa / Amatör

Merhaba. Öncelikle profotodan bahsedeyim. Kendileri film banyo&taraması için 50 lira civarı bir para alıyorlar. Hafta boyunca gelen filmleri toplayarak tek bir günde (yanlış hatırlamıyorsam cumartesi) hepsini banyo taramaya sokuyorlar. Cuma gününe kadar filmlerini vermen gerek. Cumartesi sabah vermeyi denedim kabul etmiyor haftaya cumartesiye erteliyor abi nedensiz bir biçimde. Ben profotodan çıkmış bir fotoğraf da bırakayım https://www.instagram.com/p/B5aZplAAULy/?utm_source=ig_web_copy_link . işçilik aşırı kötüydü. aradım tartıştım bana her yerde bu lekelerin olduğunu abarttığımı falan söyledi. fotoshopla hallederim ben dedi falan saçma sapan bi muhabbet döndü yani. o yüzden ne maddi açıdan ne de işçilik açısından asla önermem. FotoÇilem artık aktif olarak banyo tarama yapmıyo diye biliyorum ama orası da beni 20 gün civarında bekletmişti 1 film için ve fiyatı yine 40 civarındaydı. En mantıklısı 2-3 film biriktirip istanbula göndermek gibi duruyor..

#gkoptagel' tarafından 18.03.2021 09:03:36 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Mart 2021, 09:03 - İp: 88.***.**4.169
dbilg
dbilg (üye)
Bursa / Amatör

Aa çok şaşırdım. geçen ay filmini yıkatan bir arkadaşım memnun kaldığını söyledi ve fotoğraf örnekleri sağlam duruyordu acaba kendilerini geliştirdiler mi bilmiyorum yarın gidip bir uğramayı düşünüyorum umarım kendilerini geliştirmişlerdir arkadaşım memnun kalmış sizin aksinize o yüzden bi arada kaldım

Tarih: 18 Mart 2021, 16:44 - İp: 31.***.**4.214
gokhank14
gokhank14 (üye)
Bursa / Amatör

en iyisi kendiniz deneyimlemeniz tabi. umarım sağlıklı fotoğraflar alırsınız. deneyimlerinizin değerlendirmesini paylaşırsanız sevinirim.

Tarih: 18 Mart 2021, 21:08 - İp: 88.***.**4.169
dbilg
dbilg (üye)
Bursa / Amatör

iatanbula gideceğim için bekleme kararı aldım o yüzden vazgectim. teşekkürler.

Tarih: 20 Mart 2021, 16:43 - İp: 31.***.**4.214
isilsu
isilsu (üye)
Bursa / Amatör

Merhaba, ben de şu an arıyorum da acaba sonradan bulabildiniz mi?

Tarih: 27 Mart 2021, 13:24 - İp: 88.***.**0.47
gokhank14
gokhank14 (üye)
Bursa / Amatör

maalesef bursa içerisinde uzun süre arayıp kaliteli ve istanbuldaki gibi uygun bir yer bulamadıktan sonra aramayı da bıraktım. güncel duruma dair pek bilgim yok ama geçen yaz sadece profotonun bu işi yapmaya devam ettiğini duymuştum. Fotoçilem de yapmıyor artık. En makul çözüm hala istanbula 3-5 film biriktirip göndermek sanırım. başka bir çözüm yolu bulamadım maalesef

Tarih: 27 Mart 2021, 14:41 - İp: 95.***.**0.22
cambazoglu
cambazoglu (üye)
İstanbul / Amatör

Bursa'da film yıkatabileceginiz, ve gerekli fotograf, film konusunda yer arayışınız devam ediyorsa yardımcı olayım... ..

Tarih: 20 Ocak 2022, 16:49 - İp: 188.***.**9.132
  • 1