turntablism
turntablism (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Zenit Dslr ???

selamlar arkadaslar..zenit piyasaya yeni dslr mi surmus?benim kulama boyle seyler geldi ,bilginiz varsa yazin merak ettim... http://www.celler.ru/forum/index-25/topic-119573.html elimdede bu link var ama rusca oldugu icin birsey anlamadim..tesekkurler simdiden

Tarih: 23 Temmuz 2007, 18:53 - İp: 213.***.**4.203
oyt
oyt (üye)
Yurtdışı / Amatör

Merhaba, bu sayfada yazanlar isiginda ozetle; Krasnagorski fabrikasinda dslr olarak Zenith M1 ve Zenith 408 yapimina karar vermisler. Ayrica panoromik makina Gorizonti yapmayada karar almislar ve yaptiklari toplantida Zenith FS durbunleri hakkinda da konusulmus. Zenith M1 modeli ilk makinalari olan NARCIZ e benzeyecek ve dslr olarak uretilecek. Bazi teknik aksami Narciz den alinmis ve tum objektiflerle uyumlu olacak deniyor. (Auto focus makinada olmayacak cunku manuel kullanicilar hedeflendiginden gerekli olmadigi dusunuluyor.) Lens degisiminin pratik olacagi belirtiliyor. Kucuk boyutta DSLR bir model planliyorlar. Zenith N1 yani (M1) eskizleri rusca sayfadaki eskizlerde aciklaniyor.

Tarih: 3 Ağustos 2007, 02:42 - İp: 78.***.**2.132
oyt
oyt (üye)
Yurtdışı / Amatör

Ek olarak bu makinanin cikis tarihini 2007 olarak planlamislar ama devletten destek goremeyen NTS adli birim ozel butce alarak calismalarina devam ediyorlar

Tarih: 3 Ağustos 2007, 02:46 - İp: 78.***.**2.132