hbaykal
hbaykal (üye)
Ankara / Doğa Fotoğrafçısı

Yılın Fottograf Makinası Alfa-100

Photokina'da Popular Photography & Imaging tarafından SONY ALFA-100 "Yılın Fotoğraf Makinası" seçilmiş.

On Opening Day of Photokina, Popular Photography & Imaging's editors bestowed Camera of the Year honors on Sony for its Sony Alpha 100 digital SLR.

Tarih: 3 Ekim 2006, 01:39 - İp: 85.***.**4.18
nemru_t
nemru_t (üye)
Ankara / Meraklı

ilker sen kafayı fujiye takmıssın bayaa bi
baksana sony alpha topigine bile onu yazıyorsun.hemde daha cıkmamış bir makine.rüyalarınada giriyordur allahbilir şimdi senin

Tarih: 6 Ekim 2006, 10:49 - İp: 85.***.**9.24
kahveistey
kahveistey (üye)
İstanbul / Meraklı

Bu tartışmaları anlamıyorum gerçekten. Benim de bütçem sınırsız olsa hiç düşünmeden gidip Nikon D200 alırdım. Ondan bile babaları var ama
160 Milyon piksellik kameralar da var.İsosu da ne 3200 ü, 10 000 lere (yazıyla ON BİN ASA) çıkıyor bu hayvani şey.

Tıkla gör

Ama şu an bile bir d-slr yok bende. Olursa en yakın aday Alpha 100. Neden acaba? Sony'yi çok sevdiğimden olabilir mi? Yarın aynı fiyata D80 satılsın (daha gelecek deee), yanına fazla değil aynı fiyata aynı kalitede iki lens koysun onu alırım. Küçük firma Nikon doğru, sempatimiz var. Ama o sempati % 30 kazıklanmaya değecek bir sempati değil açıkcası. Herşeyi boşverdim sırf satılıyor diye D70 alpha 100 le aynı fiyatta nasıl olabilir aklım almıyor.
Hadi hep Nikon un distribütörlerine laf attım, sanki Canon'un, Pentax'ın ithalatçıları çok insaflı. Piyasada fiyatını hakeden bir makine var şu an. Avrupa'yı bilmem ama Türkiye'de Sony Alpha 100.

#kahveistey' tarafyndan 06.10.2006 14:35:56 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 6 Ekim 2006, 14:29 - İp: 85.***.**1.15