doomberry
doomberry (üye)
İstanbul / Amatör

Tüm Dslr Kullanıcıları

dslr almak istiyorum. artık çok daha iyiymakinala rvar belki ama nikon d40 ın fiyatı çok uygun. ne dersiniz bazı sorunları var araştırdıklarımdan öğrendiğime göre ama ben de çok amatörüm zaten şu an compakt mak. ile çekiyorum .. napsam karar veremiyorum bütçem de sınırlı. acaba d40 alcağına slr like al diyen arkadaş olur mu??? tüm dslr kullanıcıları yardımcı olurmusunuz lütfen..

Tarih: 12 Haziran 2008, 21:33 - İp: 88.***.**8.201
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

ben slr like kullanıyorum.. satmayı planlıyorum, çünkü bana yetmiyor.dslr alacağım...

sorunun cevabı aslında çok net;
eğer alanderinliğini kontrol etmek istiyorsan, yan arkası flu portreler , muhteşem makrolar falan çekmek istiyorsan tabiki dslr al..

ama ben özel günlerde anı fotoğrafı çekecem , işte güzel gördüğüm manzaraları çekecem, işin çok da sanat tarafında değil de, yanımda her daim bir kameram olsun diyorsan, dslr like al çok uzatma derim

tabi dslr lerin fiyatları bu kadar düşmüşken, karar senin, neden like , yani benzerini alasın ki, aslını al

Tarih: 12 Haziran 2008, 21:47 - İp: 78.***.**6.60
adonistr
adonistr (üye)
Kocaeli / Amatör

Bende D80 düşünüyorum hatta kesin kararımı verdim ama hala incelemedeyim bütçe nedeniyle kit lensi ile cekilmiş fotoğraflarını hangi adresten görebilirim?

Tarih: 12 Haziran 2008, 23:14 - İp: 85.***.**3.8
appendix
appendix (üye)
Kırklareli / Meraklı

çok iyi makinelerlede aynı fotograflar çekiliyor. d40, D200 ve D80’de kullanılan sensör ve imaj işlemcisine sahip .üzerine güzel bir objektif takıldığında mükemmel fotograflar çekmemek için sebep yok.1 yıla kalmadan motorlu objektiflerin 2.el piyasası oluşur, şu anda yeni objektiflerde motorlu ve motorsuzlar fiyat olarak başabaş..(sensör aynı aileden)

#appendix' tarafından 12.06.2008 23:41:54 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Haziran 2008, 23:31 - İp: 85.***.**7.169
  • 1