fotoreis
fotoreis (üye)
Kırıkkale / Stüdyo Fotoğrafçısı

Studyo Da Nikon D2xs Nasıl

ARKADAŞLAR NİKON D2Xs KULLANAN VE TAVSİYE EDEN VARMI

Tarih: 24 Eylül 2007, 14:55 - İp: 81.***.**8.44
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

forumda 1 sene önce canon bayrağı sallayanlar giriş düzeyi bir nikon dslr sahibi oldular diye başımıza çıkıyorlar
d80 miş, titreşim bile önleyemiyor, cık cık cık....renkleri de sorunluymuş zaten kontrast öyle diyordu. erdem şeysi de fazla pozluyor demişti galiba

Tarih: 16 Ekim 2007, 16:25 - İp: 81.***.**7.49
dunesea
dunesea (üye)
İstanbul / Amatör

3 gün önce yalvarıyordun bana ama...

"abi be bu benim A100'ü satalım hayyamda, baksana hiç objektif bulamıyorum sony için, ne yapcam ben böyle, en iyisi canon almak" diyordun...canon için mantık evliliği..Nikon içinse Aşk diyordun..he ne oldu şimdi Tüplü Megan...

Ayrıca ben hiç bir zaman hiç bir markanın bayrağını sallamadım...O zamanlar Canon 350D bana çok mantıklı gelmişti gittim onu aldım...taksitle, kampanyası vardı grip ile beraber almıştım...sonra sattım Nikon aldım..ama farkındaysan iki marka içinde eşşek yükü ile objektif bulunuyor İhi İhi

Hayyamda hiç bir dükkan almadı be A100'ü

Samsung dan hiç bahsetmiyorum...Dedim pazar'a da lam samsung makina ile hayyam pasajına almıyorlar diye...pasajın karizması bozulmasın diye...

Pasajı Samsung marka dozeri ile yıkma planları yapıyor...

Tarih: 16 Ekim 2007, 16:32 - İp: 195.***.**6.229
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

tüplü müplü, sonuçta megane sen tabanvaya biniyorsun sanırım.

senden iyi ki bir yardım istedik yani, bir daha da istemem, tüm siteye ilan ettin maşallah
hem olayı çarpıtma lütfen, ben dedim ki bir sor bakalım tamron 17-50 var mıymıymış.
sen ne dedin'' ben tüm hayyamı tanırım, yoksa bile 3 günde getirtirim, benim çok adamım var orada''...sonuç: tamron bulamadın tabi....ama benim bir arkadaş bulmuş ve almış hem de hiiiç adamı filan yok hayyamda

ben bir süre sonra zeiss kullanma şerefine layık biri olacağım erdemciğim, ama sen 3. parti üreticilerle yoluna devam edeceksin , gören de 20 tane nikkor lensi var sanacak

Tarih: 16 Ekim 2007, 16:45 - İp: 81.***.**7.49
dunesea
dunesea (üye)
İstanbul / Amatör

ülen avukat değilmisin...işin gücün yanıltmak insanları...ben sana tel açıp, Klas fotodan metin'e...tamron getirt Sony bayonet demedim mi lem....bak arkadaşım telde tamron istiyor demedim mi...oda bana tamam abi bir kişi daha var...isteyen getirteyim demedi mi...

sen sonada ben zeiss alacam dedin, ben ne yapayım...lem var yaaaaa....

senin için sirkecilere kadar giden ayacıklarıma yazık be...ayrıca evet tabanvaya biniyom var mı???

yeni evlendik..senin gibi bekar değiliz...daha birinci senesi dolmadı...sen evlen hele...bakalım kalıyormu elinde A100 ler, Megan lar

Tarih: 16 Ekim 2007, 16:52 - İp: 195.***.**6.229
cancaner
cancaner (üye)
Yurtdışı / Firma

"tuplu megan " olucem simdi gulmekten

Buffalo bu adamla Pazar bile ugrasamadi sen intihar ediyorsun

Zenit objektifler olmuyor mu Cony'e? hi hi hi

Tarih: 16 Ekim 2007, 18:26 - İp: 88.***.**2.47
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

cancaner, türkiye deki benzin fiyatları ve kişi başına gayrisafi milli hasıladan haberin yok sanırım. olsaydı tüplü megane çok komik gelmezdi

zenit objektifi neden takayım sony ye? adaptörle takılıyor elbette. ama hiiiiç ilgimi çekmez eski manuel lensler.

yeni evlendik..senin gibi bekar değiliz...daha birinci senesi dolmadı...sen evlen hele...bakalım kalıyormu elinde A100 ler, Megan lar
erdem kişisi , ben evde kaldım abi, senin örtmen arkadaşlara benden bahsetsene
tüplü megane ı, sony dslr si,897 tane kitabı, 3 tane bilgisayarı, mükemmel 5+1 ses sistemi(logitech) ve müthiş karizması ve dolgun cüzdanı var dersin

#buffalo' tarafından 17.10.2007 11:25:34 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Ekim 2007, 11:23 - İp: 81.***.**7.49
cancaner
cancaner (üye)
Yurtdışı / Firma

Sana Fransa'da bulalim diyecegim ama A100 e burada da kiz vermiyorlar,baslik paralari Canon , Nikon uzerinden

Tarih: 17 Ekim 2007, 12:51 - İp: 88.***.**2.47
dunesea
dunesea (üye)
İstanbul / Amatör

Sapık

Tarih: 17 Ekim 2007, 12:56 - İp: 195.***.**6.229
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

erdem bunlar hayır işi sayılır

cancaner fransız kızlarla evlenip ne yapayım, italyan olsa neyse de fransızlar itici gelir bana

erdem sizin okulda italyan örtmen var mıydı

Tarih: 17 Ekim 2007, 13:16 - İp: 81.***.**7.49
nemru_t
nemru_t (üye)
Ankara / Meraklı

hahahahahhahaaa hakan erdem caner cok güldürdünüz allah razı olsun iyi geldi.
hakan conyi satarsan sırf objektifdi bilmem neydi die sana kumpas kurarız süheyl abiyle neyim haberin olsun.
yaa aramaya üşendim bi ara r2 cikiyordu ps2 li fotosunuda koymuslardı cokda janjanlıydı
yaa hakan bi zeiss almak lazım hatta şart.

Tarih: 17 Ekim 2007, 13:32 - İp: 81.***.**1.209