fotoreis
fotoreis (üye)
Kırıkkale / Stüdyo Fotoğrafçısı

Studyo Da Nikon D2xs Nasıl

ARKADAŞLAR NİKON D2Xs KULLANAN VE TAVSİYE EDEN VARMI

Tarih: 24 Eylül 2007, 14:55 - İp: 81.***.**8.44
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

fotokopi makinesi üretmekten iyidir mp3 çalar üretmek canon fotokopi makineleri ve hesap makineleri var mesela bizim işyerinde tabi herkes ps3 üretemiyor, büyük firma var küçük firma var.
(eos kesin yanıt yazacak )

erdem kişisi, dvd player değil SOny DVD formatıyla ilgilenmez, onlar blueray denen formatı oluşturdu ve yaygınlaştıryorlar şu anda. DVD ye rakip bir teknolojidir.

Tarih: 16 Ekim 2007, 15:31 - İp: 81.***.**7.49
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

pempe renkli 350d üretildiğini biliyor muydunuz
şaka değil ciddiyim....

Tarih: 16 Ekim 2007, 15:33 - İp: 81.***.**7.49
dunesea
dunesea (üye)
İstanbul / Amatör

ben bu puf puf kişisinin en çok neyini seviyorum biliyormusunuz...

garibim bir de böle geçip klavyenin başına, iki saat yazı yamıyor mu..savunmak için bony sini...

Lem puf puf !!! senin bu bony; dvd, cd ondan önce plak, kaset teknolojileri ile heç ilgilenmedi di mi ????

Philips ile beraber geliştirmediler di mi CD teknolojisini, DVD teknolojisini

bu arada az insan bilir ama philips tam bir teknoloji canavarıdır...adamlardaki patentleri üst üste kosan, heralde marsa jüpitere ulaşır...

45 lik plak onların, LP onların, Kaset onların, cd onların....çüş diyorum...

Tarih: 16 Ekim 2007, 15:35 - İp: 195.***.**6.229
dunesea
dunesea (üye)
İstanbul / Amatör

al işte ....hiç bir şey demiyorum...yanarlı dönerli bir adet müzik seti...ahahah

Tarih: 16 Ekim 2007, 15:39 - İp: 195.***.**6.229
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

erdem şeysi,
sony CD, trinitron,lcd, CCD,CMOS gibi şeylerle ilgilenmeseydi pazarbeye yolladığın filmleri CD ye yazamadın, harddiski yollamak zorunda kalırdın

eos senle dalga geçerdi mesela, sony böyle gereksiz şeylerle uğraşmasa nikon sensörleri mecburen canon dan alırdı çünkü

şimdi cancamel atlayacak, nikon kendi sensörünü yaptı hatta d1h ta kullandı diye d1h ın piyasaya çıktığı sene ben bir kompakt almıştım, 3.2 mp idi, yani d1h tan daha fazla pikseli vardı

erdem kişisi, philips iyidir evet. ama cep telefonları, oto teypleri kötü olan bir firmadır.
monitörlerini pek bir beğenirim onların.

Tarih: 16 Ekim 2007, 15:42 - İp: 81.***.**7.49
cancaner
cancaner (üye)
Yurtdışı / Firma

ya bu Buffalo oldurecek beni Cony kasetcalar urettigi senelerde Nikon ilk DSLR yi tanitti dunyaya,sonra oburleri geldi arkasindan.Adamlar NASA ya makina ,objektif yapiyor ne ugrasacaklar uc bes ile.

Su renkli 350D muhabbetini Ilker duymamistir umarim [>:D

Tarih: 16 Ekim 2007, 15:51 - İp: 88.***.**2.47
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

bu nikoncuların NASA ya makine satma geyiği beni hep güldürür, uzay teknolojisini kullanıyoruz diyorsunuz yani
yani mesela NASA ya değil de playboy dergisine 50 tane makine satmak bence daha önemli bir şey

Tarih: 16 Ekim 2007, 16:18 - İp: 81.***.**7.49
dunesea
dunesea (üye)
İstanbul / Amatör

lam hakan şeysi, Cd teknolojisini philips geliştirdi bir kerem

bak yine yazıyom CD, Plak,Kaset çalar hepsi Philips...

CD teknolojisini geliştirirkene philips sony ile ortak çalıştılar...

ayrıca philips evet son ürünlerde eskisi kadar iyi değil lakin adamların AR-GE si yeter be...

ayrıca istediğin kadar teknoloji geliştir...ruhu yok kardeşim..adı üzerinde İt's Nikon

DVD player seni...uzaktan kumandalı trinitron nolcek

Tarih: 16 Ekim 2007, 16:21 - İp: 195.***.**6.229
dunesea
dunesea (üye)
İstanbul / Amatör

Ayrıca ben pazarbey'e ne filimleri yollamışım açsana azcık

Tarih: 16 Ekim 2007, 16:22 - İp: 195.***.**6.229
dunesea
dunesea (üye)
İstanbul / Amatör

bırak ya cancaner...anlamaz bu bony ciler DSLR nedir, Objekif nedir...onlar uzaktan kumandalı trinitron bilirler anca

Tarih: 16 Ekim 2007, 16:23 - İp: 195.***.**6.229