deck
deck (üye)
Kocaeli / Amatör

Sony R1 (düzenleme= Alındııı!)

Temiz kullanılmış bir R1 ne kadar eder? Para verilirmi bu makineye? (iyi bir lens fiyatına , en sık kullandığım odak aralığına sahip r1 almak mantıklımı? günlük kullanım ve özellikle sokak fotografçılığı için)
şuan kullandığım setim : Nikon d70s body 18-70 nikkor kit lens , 70-300g nikon lens(satmak üzereyim, ihtiyacım olmuyor pek), 50mm 1.8d nikkor.
Gezi ve sokak fotografcılığı ile ilgileniyorum daha çok (makro ve kuş fotografcılığı pek girmiyor ilgi alanıma)

#tembelkus' tarafından 24.08.2008 10:31:20 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Haziran 2008, 14:37 - İp: 212.***.**0.54
deck
deck (üye)
Kocaeli / Amatör

Kendi topiğimede yazayım , en azından zahmet edip cevap yazan , fikir belirten arkadaşlara ayıp olmasın.
Biraz 18-70 ten soğuduğum için, birazda tamron 17-50 f/2.8 lens hakkında heryerde yer alan son derece olumlu fikir beyanlarına rastladığım için kit lensimi satıp tamronu almaya karar verdiğim günlerde açmıştım topiği...
Yardımcı olan , fikir beyan eden arkadaşlara teşekkürler...
Topicte yardım istenen konunun neticesi belirtmek adına..
Dün itibari ile aşağı yukarı spot tamron 17-50 fiyatına , bir adet ikinci el Sony dsc- R1 almış bulunmaktayım (birisi çıkıp ''aferim, iyi halt etmişsin,, demez umarım
Pazarbeye söyleyin , desteğini bekliyorum nede olsa çift kart slotu var bu meretin Gerçi o zamzon faciasından beri ''ya nikon alcen , ya canon alcen , gerisi yalan kardeşiiimm,, modunda ama

Tarih: 24 Ağustos 2008, 10:19 - İp: 78.***.**3.184