mustiya
mustiya (üye)
Ankara / Amatör

Sony H5 De Kararsız Kaldım !!

arkadaşlar formları okudum sony h5 almayı düşünüodum ve kararsız kaldım. bu fiyata aLabileceğim (1150 YTL) daha iyi yada tavsiye ettiğiniz bi makina varmı yardımcı olursanız çok sevinirim.. formlarda hep canon nikon yazılıyo bende düşüncede kaldım. tamam bunlar dünyaca ünlü prof. makinalar bi nevi anlıyorum ama yanlış bi yatırımmı yapıyorum anlayamadım. bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Tarih: 2 Aralık 2006, 18:09 - İp: 88.***.**1.184
mustiya
mustiya (üye)
Ankara / Amatör

ARKADAŞLAR HEPİNİZİN AZINA SAĞLIK ÇOK MAKBULE GEÇTİ YORUMLARINIZ.
eOs abicim verdiğin link gerçekten tam süper kaffurcuğmun değimiyle ama benim 6.5 saatimi harcadı öyle bi polemiğin içine düştümki çok sürükleyiciydi. oturdum okudum hepsini ve kararımı h5 den yana kullanmak istedim. yardımların için saolasın eOs tekrar teşekürler..

R1 konusuna gelince teknosaya gittim ewet böyle bi kampanya vardı ama bitti dediler ve o fiyata o makinayı karçırdığımı duyunca YIKILDIM. neyse kaçan balık büyük olurmuş dedim ve sony h5 karar kıldım...
Okuyan ve yorumlayan bütün arkadaşlara tekrar teşekürler..

Tarih: 3 Aralık 2006, 14:16 - İp: 88.***.**3.223
e0s
e0s (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

Hayırlı olsun ne diyelim.

R1 olayına bende şaşırdım,o fiyata bende alırdım sonra satıp Canon alırdım.

Tarih: 3 Aralık 2006, 16:06 - İp: 85.***.**3.100
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

teknosanın hep yaptığı şey. ürün stokta yok, o nedenle fiyatı çok düşük gösteriyorlar artık ne biçim bir ticaret kafasıysa....
800 liraya 2 -3 tane alırdım valla.
sabah sabah bir yerde gördüm, hemen açtımk siteyi, o an stokta olsa siparş verirdim.

Tarih: 4 Aralık 2006, 12:25 - İp: 81.***.**0.61