iborotti
iborotti (üye)
Yurtdışı / Amatör

Sony H1 Kullanici Yorumlari

3 gunluk bir h1 sahibi olarak ilk izlenimlerimi sizlerle paylasmak istedim. sizde yazarsaniz sevinirim. makro cekimlerde 2 cm olmasi durumu biraz zorlastiriyor. galeri de bir arkadas parmaginda sivrisinek resmi cekmis mukemmeldi. bu cekimleri bu makinada gerceklestirmek biraz zor. cekim hizi flashli ve flassiz oldukca iyi. pil omru yeterli iki kalem pile gore. ekran buyukluyu oldukca onemliymis nikondan sonra bunu acikca hissettim. kullanim menusu oldukca basite indirgenmis ingilizce olmasina ragmen cozmekte zorlanmiyorsunuz. bugun karsilastigim bir sorun sarj adaptoru bozuldu isigi yanmiyor ve sarj etmiyor. ama garantisi var bakalim ise yarayacak mi simdilik bu kadar

Tarih: 28 Ağustos 2005, 01:40 - İp: yok
iborotti
iborotti (üye)
Yurtdışı / Amatör

arkadaslar cokk ozurdilerim kafam karisti mizak17 demek istedim

Tarih: 13 Eylül 2005, 02:46 - İp: yok
zyilmaz
zyilmaz (üye)
İstanbul / Amatör

iborotti arkadaşım Allahtan 6. sayfaya bakmışım. Yoksa bu suçlamanın sebebini ayrıntılı bir sekilde isyteyecektim
Diğer bir konu ise mizak17 benden açık adresimi istemişti. Kendisine gecen hafta içi adresimi verdim.Sonuç bekliyoruz.

Tarih: 13 Eylül 2005, 09:38 - İp: yok
puma
puma (üye)
İçel / Amatör

günaydın arkadaslar.. hepinize saglıklı, mutlu, huzurlu ve stressiz bir gün dilerim öncelikle bende iborottinin yazısını okuyunca nooluıyoz ya dedim ama arka sayfayı acınca durumun düzeldigini gördüm neyseki. insallah bu kılavuz olayını hallederiz. baktım viiizzz arının h1 cekimleri cok güzel, ben cok amatör sayılırım gündüz fena degilde, gece cekimlerini oturtamadım daha. biyerlerde eksik var ama ne? tabiki tecrübe . deneye deneye artık. insalah zyılmaz kardesim bu olayı cözecek, saglıcakla kalın hepiniz..

Tarih: 13 Eylül 2005, 10:22 - İp: yok
mizak17
mizak17 (üye)
Çanakkale / Firma

arkadaşlar çok üzgünüm daha bu gün sayfaya girip kontrol yapabildim ve zafer bugün sana gönderiyorum yurtiçi korgo ile ibo dostum kusura bakma ama gerçekten işlerim çok yoğun onun için yoksa niçin kıskançlık veya yalan yapayım ki? öyle populer olmaya veya ilgi çekmeyede ihtiyaçım yok sadece makineyi yeni aldım ve içinde türkçe kullanma klavuzu çıktı o kadar siz arayınca bende paylaşmak istedim merciii

Tarih: 13 Eylül 2005, 12:17 - İp: yok
iborotti
iborotti (üye)
Yurtdışı / Amatör

zyilmaz tekrar ozur dilerim skandallar boyle doguyor iste formlari okuyordum aklimda onun nici kalmis ucuz yirttim gene farkina cabuk vardim tekrar ozur dilerim. kullanma kilavuzunu sordum sonye cevap bekliyorum

Tarih: 13 Eylül 2005, 16:34 - İp: yok
iborotti
iborotti (üye)
Yurtdışı / Amatör

o zaman bir ozurde mizak17 borcluyum. bir laf edeyim dedim. ortaligi karistirdim. ben sussam daha iyi

Tarih: 14 Eylül 2005, 03:17 - İp: yok
puma
puma (üye)
İçel / Amatör

neyse arkadaslar ortada sorun falan yok hersey tatlıya baglanmıs cok güzel. ben hala kılavuzu merak ediyom orjinali yani ingilizce olanı 106 sayfa. sayın zyılmaz size kolay gelsin. e-katalog mu yapasınız yoksa biz arkadaslara fotokopimi yollarsınız ( tabiki kargo ve cekim masrafları bizden ) artık siz bilirsiniz.

herkese iyi günler arkadaslar, işiniz gücünüz rast gelsin

Tarih: 14 Eylül 2005, 10:01 - İp: yok
zyilmaz
zyilmaz (üye)
İstanbul / Amatör

Arkadaşlar Müjde.
H1 Kullanma Klavuzu elimde. "mizak17" Arkadaşımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Bugun klavuz geçti elime. En kısa zamanda hazırlayacağım ve gondereceğim. Bugun İşlerim yoğundu dışarı çıkıp fotokopi olayını öğrenemedim.

Tarih: 14 Eylül 2005, 15:11 - İp: yok
iborotti
iborotti (üye)
Yurtdışı / Amatör

HOLEEEEYYYYYYYYYY. MIZAK17 kardes tesekkurler. top zyilmazda yalniz ben ispanyadayim fotokopi nasil olucak

Tarih: 14 Eylül 2005, 15:46 - İp: yok
puma
puma (üye)
İçel / Amatör

herkese selam, müjdeyi aldım umarım en kısa zamanda elimizde olur fotokopi yada e-katalog olarak. sayın zyılmaz bakalım nasıl halledecek? bu arada mizak17 arkadasada tesekkür ediyorum.

yok kardesim İSPANYA ya fotokopi motokopi falan, türkiyede otursaydın

valla saka bir yana insallah iborottiyede yollarız fotokopi olursa. yok e-katalog olursa problem olmaz zaten.

Tarih: 14 Eylül 2005, 21:45 - İp: yok