puma
puma (üye)
İçel / Amatör

Sony H-1 Türkce Kullanım Kılavuzu

selam arkadaslar. konunun yeri burası degil belki ama kusura bakmayın. ben sony h-1 in türkce kullanım kılavuzunu arıyorum. yada bu makineyi kullanan arkadaslar bana yardımcı olurlarsa cok sevinirim. internette aradım ama bulamadım. varsa adres yazın lütfen. tesekkürler.

Tarih: 24 Ağustos 2005, 23:48 - İp: yok
puma
puma (üye)
İçel / Amatör

yaw üstad bu forumu televizyona mı tasısak ne?

Tarih: 1 Eylül 2005, 23:50 - İp: yok
viiiizzzz
viiiizzzz (üye)
İstanbul / Meraklı

Vay alçak adamlar benim klavuzu büyük ihtimalle başkasına sattılar...

Neyse muhtemelen Klavuz olsada oturup okumazdım...
Sonuçta ilk defa Dijital makine kullanıyorum ama hiç zorlanmadım açıkcası yani klavuza pek gerek yok gibi aslında.

Tarih: 2 Eylül 2005, 00:33 - İp: yok
zyilmaz
zyilmaz (üye)
İstanbul / Amatör

viiiizzzz arkadaşım satmışlar deyip geçme düş peşine. Bunlar böyle alışırsa daha önleri alınamaz. Şimdilik bildiğin bir konuda klavuzun çıkmadı. Başka bir cihaz alsaydın yabancı olduğun?
Bence düş peşine, Bırakma. Bak biz burada klavuzsuzluktan ne hallerdeyiz

Tarih: 2 Eylül 2005, 09:04 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Arkadaşlar kendi sitemde s2 ile h1 in fotoğraflarının karşılaştırmasını koydum.İki fotoğraf yan yana bakarsanız faydalı olacaktır.

http://pazarbey.xoopiter.com/index.php?option=com_content&task=view&id=20&Itemid=29

Tarih: 6 Eylül 2005, 22:10 - İp: yok
zyilmaz
zyilmaz (üye)
İstanbul / Amatör

Ahhh Ahhhh
Bir Klavuzumuz bile olmadı...

Klavuzzzzzzz İstiyoruzzzzz

Tarih: 12 Eylül 2005, 15:15 - İp: yok
puma
puma (üye)
İçel / Amatör

ewet arkadaslara artık benimde bir h1 im var ama kılavuzum yok deneye deneye bulacaz artık merak ettiklerimizi. ya benim sorunum bu işten fazla anlamıyor olmam. bazıları kılavuza gerek duymayabilir ama benim var sebebide gayet acık , cünkü fazla bisey bilmiyorum!!!

ama siddetle ögrenmek istiyorum ne nedir, ne degildir.. bunu icin az yada cok bu kılavuzun işe yarayacagına eminim. benim makina amerikadan geldigi icin hersey ingilizce anlıyorum ama biyere kadar???

son olarak kılavuzu olan istanbullu arkadasım bize bi güzellik yapsada sayın zyılmaz'a sunu gönderse bi zahmet..

ha bu arada makinayıda cok begendigimi ifade edeyim.

Tarih: 12 Eylül 2005, 23:22 - İp: yok
zyilmaz
zyilmaz (üye)
İstanbul / Amatör

Arkadaşlar Müjde.
H1 Kullanma Klavuzu elimde. "mizak17" Arkadaşımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Bugun klavuz geçti elime. En kısa zamanda hazırlayacağım ve gondereceğim. Bugun İşlerim yoğundu dışarı çıkıp fotokopi olayını öğrenemedim.

Tarih: 14 Eylül 2005, 15:11 - İp: yok
fotoender
fotoender (üye)
İstanbul / Amatör

Merhaba ben yeni üyesiyim bu sitenin.Dün kendime Dsc h1 ısmarladı.512 mb Ms ile geliyo 460 dolarcivarı.benimkide ing. gelecek.Arkadaşlar türkçe varsa ve gönderirseniz sevinirim.Masraflar şirkettenTşk.

Tarih: 23 Eylül 2005, 22:59 - İp: yok
zyilmaz
zyilmaz (üye)
İstanbul / Amatör

Arkadaşlar K. bakmayın 1 Hafta tatildeydim. Gecen haftasonu düğünüm vardı Klavuzun geri kalanını aktaramadım. daha doğrusu Turkticaret.com'un azizliğine uğradım. Anladığım kadarı ile aşırı yukleme yapınca şifrelerim iptal oluyor ve erişim yapamıyorum. Sanırım kendilerine gore önlem almışlar. Yerim sınırsız olduğu halde 2 Adet pdf gonderdikten sonra diğerelerini kabul etmedi. Daha doğrusu alanıma ulaşamadım. Şimdi şifrelerimi yenileyip tekrar kalanları gondereceğim en kısa zamanda. Mizak17 arkadaşa tekrar teşekkür ediyorum. Klavuzunu gonderdim geri almıştır sanırım.
Birde Pazarbey aramızdan ayrılacağını söylemiş bu konuyu açmak lazım.

Tarih: 3 Ekim 2005, 18:47 - İp: yok
fotoender
fotoender (üye)
İstanbul / Amatör

zyilmaz H1 in kullanma kılavuzunu internetten mi vereceksin.Çok iyi olur.Ellerin dert görmesin
BU H1 KARDEŞLİĞİ

Tarih: 3 Ekim 2005, 19:39 - İp: yok