hkr
hkr (üye)
Sakarya / Amatör

Sony Dsc F 717 Kullanıyorum

sony dsc f 717 kullanıyorum çok memnunum ama forumlarda canon s2 nin fotoğraflarını ve yorumlarını çok beğeniyorum acaba sonyi satıp onu alsam değermi yada karşılaştırabilirmisiniz

Tarih: 31 Mart 2006, 16:20 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

pazarbey ama oyle.. fotograf cekmek kabiliyet isi bir yerde.. sadece makine ayarlarini bilmek yetmez.. tamam, isleri kolaylastirir; ama, sonucta kadraj onemli, hangi acidan baktigin falan filan..
...
as benim soyledigim makineyi nasil kullanilmasi gerektigini bilmedigim degil..
ben kullanma klavuzunu bile defalarca okudum.. ayda 4-5 tane magazini, sayfasi sayfasina okuyorum..
teknik konuda bircok sey ogrendigimi dusunuyorum.. ama gel gor ki, fotograf cekmek icin bir de allah vergisi kabiliyet gerekiyor..
ben daha cok sayisal bir adam oldugumdan, fazla kabiliyetli degilim dogrusu..
ama iste esimin babasi, ayni zamanda bir ressam..

tabii, ille de harikalar yaratmam da gerekmez..

ama en azindan bir pazarbey kadar olmak isterdim..

Tarih: 1 Nisan 2006, 12:32 - İp: 62.***.**2.10
as
as (Üye)
İzmir / Doğa Fotoğrafçısı

Pazarbey bey kadar olmayı bende isterim tabii ki,ama işte herkesin harcı değil.Pazarbey bu konunun piri.

Tarih: 1 Nisan 2006, 12:44 - İp: 85.***.**2.180
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

as, oyle soyluyorsun ki, pazarbey kendini birsey zannedecek.. en azindan demistim ben dikkat edersen..

......

Tarih: 1 Nisan 2006, 12:50 - İp: 62.***.**2.10
exif22
exif22 (üye)
İstanbul / Amatör

hkr merhaba,

Diğer arkadaşlarda söylemiş zaten, bana göre F-717 elden çıkarılacak makina değil, bende de var; her özelliğini öğrenmen yararlı olur, bu makinadan sonra alınabileck makina da DSLR olur, bugünün şartlarına göre 350D olabilir veya sony CCD alışkanlığından dolayı da Nikon D50 veya D70S olabilir.

Tarih: 1 Nisan 2006, 16:57 - İp: 85.***.**4.253
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

[>:D

Tarih: 1 Nisan 2006, 17:39 - İp: 85.***.**7.27
drtamer
drtamer (üye)
Malatya / Amatör

Sevgili Magnat,
Yazını yeni gördüm. Geçmiş olsun. Evet KBB dalında Doçentim. Özel ilgi alanım da burun ameliyatları (estetik ve fonksiyonel). Septoplasti sonrası 2.5 ay geçmiş, kabuklanma genelde beklenmez artık. Mutlaka doktorona bir daha görün bence.
Tamer

#drtamer' tarafyndan 01.04.2006 22:39:20 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 1 Nisan 2006, 22:34 - İp: 193.***.**2.10
drtamer
drtamer (üye)
Malatya / Amatör

Sevgili hkr,
Uzun süredir fotolarını keyifle izlediğim bir Rus fotografçı Yuri Pautov'un sitesini sana öneriyorum. Fotoların hepsi 707 (717'nin bir eski vrsiyonu) ile çekilmiş. Özellikle portrelere bakın, fotolara (ve tabii güzel yüzlü Rus hanımefendilere de) bayılacaksınız.
Bu arada bu hafta Sony R1'e geçmiş bakalım o makine ile ne harikalar yaratacak.
Mutlaka bakın.
Tamer

http://pautov.viplast.ru/

Tarih: 6 Nisan 2006, 01:07 - İp: 193.***.**2.10