elver16
elver16 (üye)
Bursa / Amatör

Sony A350 Alıyorum..

Merhaba.öncelikle faydalı bir forum olmus hos bilgiler edindim emegi gecen herkezin ellerine sağlık.konuma gelınce yarın nasıpse sony a350 marka bi cihaz almayı dusunuyorum sahibi ile konustuk cihazın durumunun sıfır kadar temiz oldugu shutter sayısının 11000 oldugunu söyledi yanında 18-55 KİT LENS 4gb hafıza kartı orjınal (sarj aletı , batarya ,tv kablosu ,usb kablosu) ıle alıcam hepsıne ıstenen fıyat 450tl sizce almam mantıklımı konunun ehıllerı olarak sızlerede danısmak ıstedım. bırde fazla anlamıyorum ılk makınam olucak bu alırken nelerıne dıkkat etmelıyım sizce?simdiden teşşekurler..

Tarih: 23 Aralık 2013, 23:41 - İp: 78.***.**4.62
alfaci
alfaci (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Eğer kesin almaya karar verdiyseniz bize laf düşmez artık ama unutmayın ki Sony lens bulmak biraz sıkıntılı olabilir.

Tarih: 24 Aralık 2013, 11:31 - İp: 212.***.**0.119
elver16
elver16 (üye)
Bursa / Amatör

peki fiyat konusunda sizce verecegim miktar makul bir değermi?

Tarih: 24 Aralık 2013, 12:16 - İp: 78.***.**4.62
sessizada
sessizada (üye)
İstanbul / Meraklı

Bence fiyat olarak gayet makul ve alınabilir..

Tarih: 24 Aralık 2013, 18:05 - İp: 85.***.**1.48
rockkesman
rockkesman (üye)
İstanbul / Amatör

Makine bana da çok uygun geldi. Özelliklerine diyecek yok. Ancak CCD sensör varmış sanırım bu cihazda ve yeni teknoloji CMOS daha iyi sanırım herkes onu kullandığına göre.

ÖzelliklerDSLR-A350

Zengin tonlara ve canlı renklere sahip olağanüstü ayrıntılı görüntüler için çok yüksek çözünürlüklü 14,2 efektif megapiksel CCD sensör
Her açıdan özgürce ve rahatça çekim yapmak için 2 yönlü eğim ayarıyla yüksek çözünürlüklü, geniş 2,7 inç LCD
Hızlı hareket eden nesnelerle bile hızlı, hatasız otomatik odaklama ve yüksek işlem hızlı AF performansı için Hızlı AF Canlı Görüntüleme
Gelişmiş görüntü kalitesi, düşük görüntü paraziti ve yüksek işlem hızı için optimum hale getirilmiş BIONZ işlemci
Flaşsız, az ışıkta elde başarılı çekim için seçilebilir yüksek ISO gürültü azaltmalı ISO3200'e göre yüksek hassasiyet
Gelişmiş D-Aralık Geliştirici iyi pozlanmış arkadan aydınlatmalı görünümler için parlaklık ve kontrastı ayarlar
Geliştirilmiş SteadyShot INSIDE görüntü sabitleme tüm α-montajlı objektiflerle veya Konica Minolta α-montajlı objektiflerle 2,5-3,5 adımlı titreşim önleme performansı sunar*
Kullanımı kolay işlevli ekran ve pil ömrünün yüzde göstergesiyle 2,7 inçlik geniş Clear Photo LCD
Hızlı, doğru odaklanma için EyeStart etkinliğiyle geliştirilmiş 9 noktalı orta çapraz AF
Geniş görüş açısıyla parlak ve net optik vizör
Akıllı Tele dönüştürücü, görüntü kalitesinde azalma olmadan 1,4x veya 2x hızlı zoom sağlar
Optik vizörle 2,5 fps'ye kadar/canlı görüntüleme modunda 2 fps'ye kadar kesintisiz çekim
Yüksek kapasiteli InfoLITHIUM pil bir kez şarj edildiğinde, kalan gücü % olarak ekranda göstererek (CIPA ölçümü) 730 çekim yapılmasına olanak sağlar (vizör kullanılarak)
Çift toz önleme sistemi objektif değiştirme sırasında sensörü korur
*SteadyShot INSIDE daha önce Super SteadyShot olarak biliniyordu

#fuji34' tarafından 24.12.2013 18:58:35 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 24 Aralık 2013, 18:56 - İp: 78.***.**7.34
elver16
elver16 (üye)
Bursa / Amatör

değerli yorumlarınız için hepinize teşekkürler.makinayı aldığım kisi gayet samimi geldi ben yinede anlamadığım için ilk bulduğum fotoğrafçıya girdim dedim ben bunu bu fiyata aldım saolsun oda makınayı ınceledı ve durumunun cok ıyı oldugunu her hangı bır sıkıntısının olmadığını soyledı verdıgım rakam ıcınde ıyı fıyata almıssın dedı bundan sonrası artık sizlerden öğrenmeye kaldı değerlı gorus ve bılgılerınızden yararlanarak kendımı gelistirebileceğimi düsünüyorum simdiden tum netfotograf aılesıne tesekkurler...

Tarih: 24 Aralık 2013, 21:18 - İp: 88.***.**2.90
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Alın tabi. Arıza yoksa kullanırsınız. Fiyat ta iyiymiş. Yalnız siz son sahibi olursunuz. Yani sizin satma şansınız olmaz. Alırken bunu bilip alın. Hayırlı olsun...

Tarih: 24 Aralık 2013, 22:27 - İp: 95.***.**3.55
  • 1