morpurple
morpurple (üye)
Ankara / Amatör

Sony A300 Bu Fiyat Nasıl?

Merhaba yine ben..Artık alıyorum makineyi hayırlısıyla ankarada bi satıcıdan bi ay önce amerikadan getirdiği henüz sadece 100 kare çekilmiş a300 makine + 18 70 kit lensi + 4gb extreme III hafıza kartını 1150 liraya alıcam sizce mantıklı bi iş olurmu yoksa vazgeçiyimmi? çarşamba buluşcaz kabul edersem alcam ürünü ne dersiniz?

Tarih: 29 Haziran 2009, 20:32 - İp: 78.***.**2.232
sokakgitaristi
sokakgitaristi (üye)
Ankara / Meraklı

ayin 10 u gibi tr ye donecem sonra daha cok gider gelirim eger yine geldigimde ister olursaniz ben burdan paketinide acmadan getiririm parasinida trde halledersiniz bakalim iki hafta sonra suriyeyede gidecem ordaki fiyatlarada bakarim

Tarih: 29 Haziran 2009, 23:39 - İp: 195.***.**2.55
sokakgitaristi
sokakgitaristi (üye)
Ankara / Meraklı

kucuk bir dip not tr dekiler nerenin mali bilmiyorum ama burdakiler made in japan hepsi

Tarih: 29 Haziran 2009, 23:43 - İp: 195.***.**2.55
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

ağzını hayra aç gitarist, sen tekrar gidene kadar ben yaşlanmış olurum, zaten ömrümü yedi bu dijital dünya yine de belli olmaz, konu ben olunca, herşey olabiliyor. allah razı olsun teklifin için.

Tarih: 29 Haziran 2009, 23:46 - İp: 88.***.**1.125
sokakgitaristi
sokakgitaristi (üye)
Ankara / Meraklı

designwish yok yaslanmazsin :D ben surekli yer degistiriyorum buraya ilk gelisimdi ucuz dediler oyle aldim kendi makinamida ama daha cok gider gelirim burda daha yapmam gereken 8 proje var

Tarih: 29 Haziran 2009, 23:53 - İp: 195.***.**2.55
fotoreis
fotoreis (üye)
Kırıkkale / Stüdyo Fotoğrafçısı

ne buluşmsaı seni kandırır uzak dur

Tarih: 29 Haziran 2009, 23:59 - İp: 88.***.**9.128
sokakgitaristi
sokakgitaristi (üye)
Ankara / Meraklı

fotoreis ne buluşmsaı seni kandırır uzak dur

bunu benim icinmi dedin.
o zaman soyle bir aciklama yapıyım bir ben fotograf makinasi alip orda bursa satip para kazanmiyorum insaat muhendisiyim teknik ressamlik yapiyorum cizdigim projelerde montaja kolaylik olsun diye geliyorum
2 ben illa sana bunu alip satiyim demedim arkadasa ki ben orjinal fiyatlarini verdim istesem burdan alip tr de daha pahaliya satabilirdim ama ticaretle isim olmaz
3 oyle bir dusuncesi olursa bir dahaki gelisimde alacagimi makinayi tr de elden alirken paketinde parasini vereceginide ilettim
4 kesinlikle ticaret amaci yoktu sadece forumdaki bilgilerden faydalandigim icin surekli katilimci olan bir arkadasa yardimdi amacim
5 kirikkalelimisin bilmiyorum ama ben aslen kirikkaleliyim celebi ilcesinden hemserimden boyle bisi duymakda sasirtti

Tarih: 30 Haziran 2009, 00:13 - İp: 195.***.**2.55
erek
erek (üye)
İstanbul / Amatör

morpurple hayyamda hangi dükkanda buldun ya sonyyi.ben de almaı düşünüom da

Tarih: 30 Haziran 2009, 00:14 - İp: 88.***.**8.205
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

valla hafıza kartı dısında verilen aksesuarların işe yarayacagını dusunmuyorum,sıfır almak daha mantıklı bence

Tarih: 30 Haziran 2009, 00:17 - İp: 78.***.**3.149
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

yok yahu! sana demedi GİTARİST... MOR ankara'da biriyle buluşacağını söyledi daha önce, ona binaen söyledi. aman ha, sen üstüne alınma....

Tarih: 30 Haziran 2009, 00:19 - İp: 88.***.**1.125
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

nasıl işe yaramaz aksesuar yahu ? taşımak için çanta, resim çekebilsin diye hafiıza kartı, lens koruyucu filtre, bazen tripod, hatta yedek batarya... bunlar işe yaramaz mı diyosun sen

Tarih: 30 Haziran 2009, 00:23 - İp: 88.***.**1.125