lost-16
lost-16 (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

Sony A290 Mı, Nikn D3000 Mi,canon 1000d

Merhaba arkadaşlar benim bütçem 600-ila 1000 lira arası bu seviyeler arasında prof olarak 3 makinada karar kıldım

SONY A290 mı,(850 tl) Nikn d3000(999) mi,Canon 1000d(949) ve karasız kaldım hangisini alasam diye karar veremedim

bu makinaları kullanan veya tavsiyede bulunacakları bekliyorum fiyatlar bursa media mart nilüfer şubesinin fiyatlarıdır hangisi daha avantajlı açıklarsanız sevinirıim

Tarih: 28 Ocak 2011, 15:19 - İp: 88.***.**4.57
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

zeysil efendi,

çektiğim fotoğraflar benimdir, bilmeden konuşma,, daha bir eklediğin fotoğrafın yok galerinde..

orijinalleri var, çekerken konuklar var yanımda, ajans var, şu var bu var, sen bilmiyorsun belkide tescilde edildi, bu seni ilgilendirmez de, sana bir davva açsam daha da fotg sitelerine giremezsin, kişileri tanımadan konuşma öyle..

yarın avkatla bi konuşayım bakam, resimler kiminmiş öğrenirsin kardeş..

Tarih: 14 Şubat 2011, 00:54 - İp: 78.***.**1.51
silzey
silzey (üye)
Şırnak / Amatör

hemşerim bir pazar emmimle konuş bakam o ne diyor senin palamut yalanlarına eee bulmuşun burda garibimleri anlat masalları

Tarih: 14 Şubat 2011, 12:01 - İp: 78.***.**0.38
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Bitta soniden başka marka almam emmiler.

Tarih: 14 Şubat 2011, 14:08 - İp: 78.***.**8.21
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

Neresinde aşağılama var söylediğimin yahu ?
Sadece tuhaf geldi, her makinayı kullanmaya gerek yok ki AF motorunu öğrenmek için.

En büyük farkı a500'de CMOS sensör kullanılmış bu da SONY'nin az ışıktaki netlik problemini büyük ölçüde çözmüş. Onun dışında MP farkı , ISO duyarlılığı gibi artıları var.

a500-a290 KARŞILAŞTIRMASI

Herkes a500 diyor kimse farkını fiyatını söylemiyor diyorsunuz ama biz satıcı değiliz, bi zahmet siz de biraz araştırıverin.

Tarih: 14 Şubat 2011, 16:20 - İp: 88.***.**2.169
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

nikon alın

Tarih: 14 Şubat 2011, 16:36 - İp: 88.***.**0.208
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

dışarıda kullanabileceğiniz makine alın. sony ve tek lens ideal gibi görünüyor.

Tarih: 14 Şubat 2011, 16:44 - İp: 88.***.**0.208
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

Bu konuyu görmemiştim vaktinde..

ZEYSİL......

Boş lafla peynir gemisi yürümez.
Çok BOŞ konuşmuşsun biliyor musun?
Fazla atıp sallamışsın.

Kumköy34 için ortaya attığın iddiaları kanıtlamak zorundasın!!

Ama ben şahidim, birebir..
Bu adam eklediği fotoğrafları kendi çekiyor.

İstersen o fotoğrafların orjinal büyük boyutunu upload eder ilgili sitelere ve kanıtlar.

Peki sen çalıntı olduğunu kanıtlayabilir misin???

Hadi söz sende..

Tarih: 9 Nisan 2011, 13:47 - İp: 94.***.**6.12
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

bugün dedektif gibiyim adeta

zeysil'in kumköy abiye neden iftira attığını da buldum.

zeysil cimbomlu, kumköy abi de fenerli..
Kızılacak birşey yapmamış kumköy abi ama zeysil klasik fener nefretini kumköy abiye kusmuş.

İŞTE BURADA BAŞLAMIŞ HUSUMET, TIKLAYIN

Tarih: 9 Nisan 2011, 14:19 - İp: 94.***.**6.12
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Yorumsuz..

"Kimden: zeysil
Kime: lazut
Konu: GS hakkında
Tarih: 11 Ara 2010, 22:15
Mesaj: ortasaha oyuncusu dolu hala daha orta sahaya oyuncu almaya çalışıyorlar gs resmi inrenet sayfasına bakın forveti 2 tane gözüküyor.mehmet batdal diğeri baros.GS gibi takımın minimum hazırda 6 forvet oyuncusu olması lazım değil mi?şu anda oynayan birçok oyuncuda gs forması giyebilecek kalitede değil.vay cimbomun haline .ilk önce polatı göndereceksin arkadan hagi sonrada en az 15 tane futbolcunun vericeksin eline bonservislerini anca düzeliriz.gs şu anda ligte küme düşmemeye oynayacak kapasitedeki oyuncularla ve yönetimle gidiyor. "

Tarih: 9 Nisan 2011, 23:18 - İp: 88.***.**2.17