canmahmut
canmahmut (üye)
Ankara / Amatör

Sony A-100 Tahiti Fotoğrafları

Asağıdaki linte Enter'a basın, açılan sayfada oklara basarak devam edin.

http://www.sony.jp/products/Consumer/AMC/exhibition/A100/index.html

Tarih: 4 Temmuz 2006, 15:23 - İp: 195.***.**7.2
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

keske canon bana 5d hediye etse, tam set olmasina bile gerek hatta.. neyse.. konuyu sulandirmayayim..
canmahmut, acikcasi su anda ne soyleyecegimi bilemiyorum.. ..herseyden once, konuyu sen acmis olabilirsin ama bu demek degildir ki, konu icerisinde baska urunlerden konusulamaz.. buna biz uyeler karar veririz.. evet konu icerisinde canon ve nikon'dan konustuk ba ile.. ama muhabbet ettigimizden, birkac mesaj uzadiginin farkina varamamis olabiliriz..
diger bir konu da; benimle konusma seklin.. birincisi, ben kimsenin aklini karistirmadim simdiye kadar; yazilarimla insanlarin akillarini karistirmaya degil, onlara yardimci olmaya calisiyorum..
sebep olma konusunda da soylenecek birsey yok dogrusu.. ama bunu sebep olma olarak gormen, bana karsi yaptigin bir saygisizlik olarak goruyorum.. ben canon tavsiye ettigim gibi nikon da sony de fuji de tavsiye ediyorum.. bunu, yazilarimdan kolaylikla gorebilirsin.. daha bir onceki mesajimda, nikon d200 almak istedigimi soyledim.. ve zaten gerek ozel mesajlarla konustugum gerekse burada konustugum insanlar hak verirler..
fakat sunu da unutmamak gerekiyor; ben de bir insanim.. bir canon makineyi sectim ve kullaniyorum.. kararimi uzun sureler arastirma yaptiktan sonra verdim.. o yuzden de bu makineyi tavsiye etmem cok da garipsenemez.. ama daha iyisine de kotudur demedim.. bilgim dahilince..
........
acikcasi senin bu cikisini anlamsiz buluyorum.. cunku canon'u tavsiye etmisim veya etmemisim, seni neden bu denli sinirlendirdi anlayamiyorum dogrusu.. herkes elindeki, kullandigi makineyi tavsiye ediyor.. benim forumla cok ilgili olmam mi senin sinirini bozuyor canmahmut?

ve senden bir ozur bekliyorum su anda......

Tarih: 6 Temmuz 2006, 15:47 - İp: 62.***.**2.10
canmahmut
canmahmut (üye)
Ankara / Amatör

Bu özürü hemen dilerim dadanagast,
Hay allah, bu kadar kötü bir şey yazdığımı düşünmemiştim doğrusu. şikayet olsun diye de yazmamıştım, sadece espri olsun diye yazmıştım.

Canon konusuna gelince A1, T90, Pro90 IS kullanmış ve halen Eos3 kullanan biriyim. marka hayranlığım da düşmanlığım da yoktur.

2. konu da forumda en çok yazılarını takip ettiğim ve bilgi edindiğiminsan sensin. ayrıca her konu başlığında sadece o konunu konuşulması zaten imkansız, bir birine o kadar bağlıki konular. Dediğim gibi sadece espriydi

Seni kıracağını bilsem asla böyle yazmazdım
Tekrar tekrar özür...

Tarih: 6 Temmuz 2006, 16:10 - İp: 195.***.**7.2
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

canmahmut, demek ki yanlis anlamisim.. bugunlerde bayagi bir kirilgan olmaya basladim nedense.. ben de senden, seni yanlis anladigim icin ozur dilerim..

..

Tarih: 6 Temmuz 2006, 16:35 - İp: 62.***.**2.10
canmahmut
canmahmut (üye)
Ankara / Amatör

Rica ederim dadanagast, benim esekligim, yazarken daha dikkatli olmalıydim, konusurken cok önemsiz görülen seyler yazıda duygu yansıtılamadığı için bambaska etki yapabiliyor. tekrar okuyunca söylemek istediğimle cok alakasız olduğunu gördüm.

Saygı ve sevgiler

Tarih: 6 Temmuz 2006, 16:44 - İp: 195.***.**7.2
xtolga
xtolga (üye)
İstanbul / Amatör

Talıya bağlandığına sevindim . Şimdi kaldığımız yerden devam.

Tarih: 6 Temmuz 2006, 17:07 - İp: 212.***.**0.50
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

Tarih: 6 Temmuz 2006, 18:11 - İp: 62.***.**2.10
ba
ba (üye)
Yurtdışı / Stüdyo Fotoğrafçısı

işte böyle... insanlar konuşa konuşa değil mi... olayın büyümediğine bende sevindim arkadaşlar..
neyse ki iki arkadaşımızda bayağı olgunlar.. [>:D

Tarih: 6 Temmuz 2006, 18:27 - İp: 85.***.**3.154
fotoman
fotoman (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Bir an tatsızlık olmus ama neyseki arkadasların olgunlugu ve hos görüsü sayesinde olay tatlıya baglanmıs.

Bu arada keske fotograflar tam boy gorunebilseymis.

Tarih: 13 Temmuz 2006, 23:01 - İp: 88.***.**2.215