muratreis
muratreis (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Son Karar Noktasi Fz30 - S9500

Merhaba takribi 6 gundur forumu okuyorum... Forumda ve testlerde emegi gecen herkece cok tesekkurler...

Iki makine arasinda kaldim Panasonic Lumix FZ30 ve Fujifilm Finepix S9500....

Artik bu isi bitirmek istiyorum... Fiyatlarda cok yakin.. Bu konuda fikirlerinizi ogrenmek istiyorum. Simdiden Tesekkurler...

Saygilar

Tarih: 17 Mart 2006, 15:01 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Makinanız hayırlı olsun. Allah güzel fotoğraflar çekmeyi nasip etsin.NE kadar zor iş bu makina almak. Nerede ise kafayı yeyiceğiz valla. Neyse 2 arkadaşımız daha sağ salim bu imtihanı geçti.

Tarih: 19 Mart 2006, 09:49 - İp: 85.***.**5.120
rkantarci
rkantarci (üye)
İstanbul / Amatör

Muratreis makinen hayırlı olsun bende bir s9500 kullanıcısıyım pişman olmayacaksın emin ol...

Tarih: 19 Mart 2006, 10:17 - İp: 85.***.**2.106
emrahçınar
emrahçınar (üye)
Denizli / Amatör

selam ben de 9500 kullancısıyım,pişman olmayacaksın,hayırlı olsun.

Tarih: 19 Mart 2006, 11:41 - İp: 81.***.**6.104
mbsahan
mbsahan (üye)
Gaziantep / Amatör

http://www.diwa-awards.com/awards bu sitede ödüllü makinalar var anlayamadığım nokta Platin ödülmü degerli yoksa altın mı? Altın ödül daha degerli ise nden platin ödüller?

Tarih: 13 Temmuz 2006, 22:55 - İp: 85.***.**9.76
mbsahan
mbsahan (üye)
Gaziantep / Amatör

Sorunu cevabını buldum...
2005 DIWA Platin Ödülleri : Dijital görüntüleme alanında yayın yapan web sitelerinin birlikteliği ile oluşturulmuş dünya çapında bir organizasyon olan DIWA (Digital Imaging Websites Association), 2005 Yılı Platin Ödüllerine layık görülen ürünleri açıkladı. Avrupa ve Amerika kıtalarındaki DIWA üyesi web siteleri dijital görüntüleme alanındaki ürünleri okuyucuları için sürekli test ederek değerlendiriyorlar. DIWA üyesi 12 web sitesinin 2005 yılı içerisinde yaptıkları ürün incelemeleri sonucunda DIWA Altın Ödülü kazanmış olan ürünler üzerinden tekrar yapılan değerlendirmeler neticesinde en iyilerin en iyisi ünvanını kazanan ürünler ve markalar belli oldu. 2005 yılının DIWA Platin Ödülüne hak kazananlar Nikon, Panasonic ve Fujifilm oldu.
Açıklama olduğu site:
http://www.www.letsgodigital.nl/tr/news/articles/story_6333.html

Tarih: 13 Temmuz 2006, 23:31 - İp: 85.***.**9.76