eserburak
eserburak (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Sizce Nasıl Olur 350d İle???

Sigma 28-70 2.8-4.0 & 70-300 Tele & Standard Two Lens Package with Camera Bag

Fiyat 300$

Tarih: 24 Nisan 2006, 12:13 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

arthurr merhaba..

amerikadan almadan once cok iyi arastirma yapilmasi gerekiyor..
oncelikle resellerratings'den bir arastirin satilan siteyi..
express cameras, ne yazik ki hic de iyi bir site gorunumunde degil..
http://www.resellerratings.com/seller1805.html
cogunlukla mutsuz kalinmis siteden..

benim herkese tavsiyem, eger ki amerikadan alacaksaniz, bhphoto gibi buyuk isimlerden alisveris edin.. belki birkac kurus fazla odersiniz, ama sonunda magdur kalmazsiniz..

cok daha ucuz gorunmesine kesinlikle aldanmayin..

Tarih: 24 Nisan 2006, 19:43 - İp: 62.***.**2.10
eserburak
eserburak (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Evet dadanagast a katılıyorum ve beachcamera yı öneriyorum... Fiyat olarak çok oynamıyor ancak güvenilir bir site...

Tarih: 25 Nisan 2006, 02:37 - İp: 85.***.**1.131
xtolga
xtolga (üye)
İstanbul / Amatör

DSLr alırken , Kit lensle almak yerine daha uygun bir fiyata sadece body alarak biraz daha iyi bir lensle başlamak daha iyi geliyor bana. İlk alacağımız lensin geniş açılı olması daha önemli bence. Sigma 17-70 iyi gözüküyor ama fiyatı biraz pahalı.

İşe bir de öbür taraftan baktığımızda kit lensle alıp yanına 70-300 apao macro eklediğimzde daha uygun bir fiyata set bile kurmuş olursunuz.

Lens seçimi bulmaca çözmek gibi. Onu oraya koy onu ordan çıkar. Tekrar hesapla...

#xtolga' tarafyndan 25.04.2006 12:06:24 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Nisan 2006, 12:03 - İp: 212.***.**0.50
arthurrr
arthurrr (üye)
Ankara / Amatör

dadaganast ve eserburak kardeşlerim tavsiyeniz için teşekkür ederim ama şöle ki artık geri dönüş yok siparişi geçtim ben hatta eline ulaşmış olabilir amerikadaki arkadaşımın. ama orada bakacak arkadaş makinaya bir sıkıntı olup olmadığına. bana birde ne açıdan güvenilirlik biraz açarmısınız ona göre arkadaşa dikkat etmesi gerekenlerden bahsedeyim. varmı bu forumda acaba expresscamerasdan ürün alıp herhangi bir sıkıntı yaşayan veya tanıl olan tavsiye beklerim. benim iş gerçi biraz şansa kaldı artık ama

Tarih: 25 Nisan 2006, 19:18 - İp: 85.***.**2.225