omersari
omersari (üye)
Yozgat / Stüdyo Fotoğrafçısı

Sigma Sd 14 Dijital Makine

s.a sigma sd 14 beyenmeyen arkadaşlara ben bu makineyi almak için tam 1 sene bekledim makine bana göre mukemmel bir makine ben stüdyomda sigmayı kullanıyorum ve makinem buzamana kadar aldıyım makinelerin içinde en güzel makine netlik mükemmel renkler mükemmel özellikle fotoğrafçı arkadaşlara bu makineyi kesinlikle tafsiye ederim çekmiş olsuğum resimlerimi yukleyeceyim ama nasıl yukleyeceyimi bilmediyim için yukleyemdim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Tarih: 30 Haziran 2007, 09:10 - İp: 85.***.**7.92
nemru_t
nemru_t (üye)
Ankara / Meraklı

www.imageshack.us

bu siteye yükle...sonra fotografın linkini yazı yazdıgımız pencerenin üstündeki dağların oldugu sekle kopyala yüklenir.

sd14 ün fotogrfalarını görmüştük,senindeekliyecegin fotografları bekliyorum kendi adıma...birde sd14 ün cok yawas oldugu konusunda fuarda test eden arkadasların yorumu vardı...siz daha ayrıntılı ve güzel mükemmel gibi sözcüklerdense daha real yorumlarınızı aktarırsanız faydalı olacaktır.

Tarih: 30 Haziran 2007, 11:09 - İp: 85.***.**9.24
kratos
kratos (üye)
Ankara / Amatör

mrb sigmanın kendi forum sayfası olduğu için buraya yazdım ama burada bu makine hakkında (SD 14) yorum pek yapılmamış keşke bu makineyi iyi bilen üstadlarmız byüklerimiz arkadşlarımız bizi bilgilendirecek yorumlar yapsa keşke..

Tarih: 27 Temmuz 2007, 00:49 - İp: 88.***.**8.245
  • 1