monark
monark (üye)
Yurtdışı / Amatör

Sigma Apo 70-300 Mm Sony Alpha 200 Uyumu

Merhaba arkadaslar, Sony Alphasiyla sigma apo 70-300 kullanan var mi? Bende sony alpha 200 var. Yabanci forumlardan okudugum kadariyla bu lensin sony il euyumunda stripping the gears diye bir sorundan sikayet ediyorlar, konu hakkinda bilgisi olan varsa yorumlarinizi bekliyorum. Ozellikle sony ile bu lensi kullanan arkadaslarin yorumlarini bekliyorum ???? herhangi bir sorun yasadilar mi?

Tarih: 20 Eylül 2009, 03:54 - İp: 81.***.**5.144
puskas
puskas (üye)
İzmir / Amatör

strip gears sorununa gelene kadar bu lens en hantal lenslerden biri.. netleme süresi 3sn. bu lensi ayıla bayılana tavsiye edenlere şaşıyorum.. aman derim..

iyi bayramlar..!!

Tarih: 20 Eylül 2009, 11:18 - İp: 78.***.**1.251
ocaklilar
ocaklilar (üye)
İstanbul / Amatör

Ben uzun zamandan beri kullanıyorum. Evet biraz hantal bir lens, netlemesi yavaş ama ben keskinliğinden memnunum. (Çok sık kullandığım bir lens olmadığını da ilave edeyim)

Tarih: 20 Eylül 2009, 12:36 - İp: 95.***.**7.142
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Hem makro çekmek isteyen hem de tele objektife ihtiyacı olan ve bütçesi düşük kullanıcılar için biçilmiş kaftan.

Ben daha önce böyle bir sorun duymadım. İçinize çok şüphe uyandırıyorsa Sigma yetkili servislerini ya da distürübütörlerini arayıp böyle birşey olup olmadığını var ise garanti kapsamına girip girmeyeceğiniz sorabilirsiniz.

Tarih: 21 Eylül 2009, 00:48 - İp: 88.***.**8.90
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör
byjehan
byjehan (üye)
İstanbul / Amatör

canon icin almayı dusunuyorum da hayyamda guncel fıyatını bılen varmı? garantılı garantısız durumu nedir ayrıca. yardımcı olursanır sevınırm

Tarih: 21 Eylül 2009, 01:49 - İp: 78.***.**1.210
  • 1