pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Satılık Samsung Gx10 ,a700 Alım Sorunu

Nİyemi satıyorum.Makinadan son derece memnunum.Ancak a700 ün gördüğüm aşağıdaki fotoğrafı herşeyden vazgeçirdi beni. Bu ne güzelliktir böyle. Sakın eski yazılarımı bulup getirmeyin önüme. Görünce etkilenmemek mümkün değil.
İnsan verdiği paraya acımaz valla.Harika bir görünümü var. 16-105 ile mükemmel bir ikili olacaklarından eminim.Evet gx10 u almak isteyenler sıraya girsinler ve isimlerini yazdırsınlar. makina 18-55 ve 18-200 ü 2000 ytl ye verebilirim sonrada gidip 4000 lira verip bu makanayı alabilirim.
Makinayı almak istememde çift kart slotununda etkisi yok değildir hani.
Konuyu burda açmamın sebebi ise iki makina arasında mukayasade yapabilmektir.Yoksa satış ilanı değil.
Bakın fotoğraf.Haksızmıyım.

#pazarbey' tarafından 07.12.2007 21:56:41 tarihinde düzenlendi.

#pazarbey' tarafından 10.12.2007 18:12:41 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Ekim 2007, 22:11 - İp: 88.***.**6.188
mahmud13
mahmud13 (üye)
Bitlis / Amatör

çabuk ol pazarbey Türkiye'de kuş da kalmadı.Son kalanları da sen çek gari.

Tarih: 6 Ekim 2007, 14:26 - İp: 88.***.**1.134
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Evet karga, saksağan ve serçeden başka kuş kalmadı. Susuz napsın zavalılaar.

Tarih: 6 Ekim 2007, 15:51 - İp: 88.***.**6.188
komutan
komutan (üye)
İstanbul / Amatör

Çok REKLAM Kokuyor bu topic
Firmalar; bu tip reklamların son kullanıcıyı hiç etkilemediğini çok iyi bildikleri için, yatırımları buraya değilde, daha başka alanlara yapıyorlar, Şampiyonlar Ligi Sponsorluğu vs...
Bu şekilde en fazla Fahri Reklamcısı olursunuz... Ama ben bu durumu öyle de pek görmüyorum, Yıllarca DSLR araştırmas yapıpta sonra bir markada karar kılıp, aradan 2 ay geçti yada geçmedi, böyle bir topic açıkcası PAZARBEY seninle hiç bağdaşmadı. Pazarbey insanların sana olan güveni ciddi derecede sarsıldı vbe sarlıcak kanaatimce, altında ÇIKAR arayacaklar... Yaktın kendini PAZARBEY... "YAKTIN"

Tarih: 6 Ekim 2007, 15:54 - İp: 85.***.**5.89
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Komutan hiçte öyle olmayacaktır. BEn ne dedim.Gx10 dan son derece memnunum. TEkrar üstüne basa basa söyleyeyim, zamzon gx10 dan çok memnunum bana göre bu sınıfta alınabilecek en iyi makina.
Ancak benimde kendime göre önceliklerim var. a700 bu öncelikleri daha fazla karşılamakta. çift kart slotu gibi.
Ayrıca görünümü daha doğrusu gripli görünümü beni çok etkiledi.Önceleri sade yapısı biraz itici gelmişti ama griple olağanüstü güzellikte.
Ayrıca bilirtmek isterimki a700 alabilmem gx10 u satmama bağlı.Oda şu aralar pek mümkün görünmüyor.
REklam meselesine gelince. Kimsenin reklamını yapacak kadar düşmedim daha.Ayrıca bilirttiğin gibi bu tür reklamlar yarardan çok zarar getiriyor.Forumdaki bir topikte oldruğu gibi antipati topluyor. Şu anda sitenin tamamına yakını o markadan nefret ediyor.Bu ciddi bir reklam hatası.
Eğer benim 9600 testini okursan ne kadar tarafsız test yaptığımı görürsün. 9500 ve canon s2 dede aynı şekilde davrandım. Neyi var neyi yoksa ortaya döktüm.
Sony ile hiçbir bağlantım yoktur. Ekmek çarpsın. Olsa bunu çekinmeden söylerim. Falanca firma bana sponsor oldu derim mesela. BÖyle olsa bile ne görürsem onu yazarım.
Bfalo çıkar şu s2 izlenimleri topiğini karanlık sayfalardan görsünler.

Tarih: 6 Ekim 2007, 16:05 - İp: 88.***.**6.188
dunesea
dunesea (üye)
İstanbul / Amatör

of yaaa demiyom bişi...zati hastayım bir gün gelmedim olaya bak...sen harbi sorunsal bir kişiliksin pazar

Tarih: 6 Ekim 2007, 16:39 - İp: 85.***.**3.20
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Ne diyon dunesa. Zaten senin yüzüden olympus almadım.Başıma gelmeyen kalmadı. Cık cık cık.
Laf aramızda bende fena hastayım.Hemde çok fena. Midem ağrıyo kanrım gurul gur l.Birde nezle olmuşum. Ama sindirim sistemi rahatsızlığından dolayı hapşurmaya korkuyorum valla.

Tarih: 6 Ekim 2007, 16:44 - İp: 88.***.**6.188
dunesea
dunesea (üye)
İstanbul / Amatör

çır çır mı oldun pazar

Tarih: 6 Ekim 2007, 17:11 - İp: 85.***.**3.20
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 6 Ekim 2007, 17:12 - İp: 88.***.**6.188
dunesea
dunesea (üye)
İstanbul / Amatör

biliyon bende hastayım hafiften, tarhana çorbası içtim süper geldi ya..ohhhhh sıcak sıcaaak..ev yapımı hemide, benim diyen "nikon 70-200 f.8 vr" ye değişmem

Tarih: 6 Ekim 2007, 19:03 - İp: 85.***.**3.20
winnerboy
winnerboy (üye)
Ankara / Amatör

pentaxın cıkaracağı makinesinden sona topik bağlığını görür gibi oluyorum.

pentax kxx alım sorunsalı-pazarbey

Tarih: 6 Ekim 2007, 19:43 - İp: 85.***.**4.207