pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Satılık Samsung Gx10 ,a700 Alım Sorunu

Nİyemi satıyorum.Makinadan son derece memnunum.Ancak a700 ün gördüğüm aşağıdaki fotoğrafı herşeyden vazgeçirdi beni. Bu ne güzelliktir böyle. Sakın eski yazılarımı bulup getirmeyin önüme. Görünce etkilenmemek mümkün değil.
İnsan verdiği paraya acımaz valla.Harika bir görünümü var. 16-105 ile mükemmel bir ikili olacaklarından eminim.Evet gx10 u almak isteyenler sıraya girsinler ve isimlerini yazdırsınlar. makina 18-55 ve 18-200 ü 2000 ytl ye verebilirim sonrada gidip 4000 lira verip bu makanayı alabilirim.
Makinayı almak istememde çift kart slotununda etkisi yok değildir hani.
Konuyu burda açmamın sebebi ise iki makina arasında mukayasade yapabilmektir.Yoksa satış ilanı değil.
Bakın fotoğraf.Haksızmıyım.

#pazarbey' tarafından 07.12.2007 21:56:41 tarihinde düzenlendi.

#pazarbey' tarafından 10.12.2007 18:12:41 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Ekim 2007, 22:11 - İp: 88.***.**6.188
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

akılsız başın cezasını ayaklar çekermiş
bütün forum sana senelerce seferber olmuştu dslr aldırmak için önüne ne dslrler çıkarmışlardı. sen ne yaptın gittin kepçe operatörü aldın şimdi ara dur bakalım yok lensmiş yok flaşmış yok gripmiş yok bilmem neymiş. bir önce sat da sen de kurtul forumda kurtulsun kazaramca

Tarih: 28 Nisan 2008, 09:40 - İp: 81.***.**7.150
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Kanka hakaret ediyorsun kanımca. BAşına kötü bir iş gelmesin bak. Ne bileyim ucuz diye gidip aldık işte.

Tarih: 28 Nisan 2008, 12:08 - İp: 88.***.**3.240
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

yok kanka ya niye hakaret edeyim. aramızda bir husumet yok ki. hani benimde makro merakım olsa sana karşı bir kin ve hasetlik beslerdim haksızsam söyle bütün forum seferber oldu sabahlara kadar yok kazarbey o yaramaz sana canan al diye ne lens sorunu yaşarsın ne de malzeme diye. nikoncuları hiç söylemeyim en iyisi. sen ne yaptın peki. ucuz diye alıyorsun ama ucuz etin yahnisi yavan olur. cezasını çekiyorsun işte. ama makine de fena değilmiş sen dslr işini kapmaya başlayınca yeşil adamları özletmeye başladın

Tarih: 28 Nisan 2008, 16:33 - İp: 81.***.**7.150