mky4242
mky4242 (üye)
Konya / Amatör

Profesyonelliğe Bir Adım Daha

Başlıkta da dediğim gibi profesyonelliğe bir adım daha, şu an elimde yarı pro. fujifilm s2980 var ama yeni bir fotograf makinesi tripod lens alıp biraz daha profesyonelleşmek istiyorum bütçem 1500 tl , ne önerirsiniz ?

Tarih: 29 Mayıs 2013, 18:53 - İp: 88.***.**3.122
muro_mimar
muro_mimar (üye)
Yurtdışı / Amatör

Nedendir bilinmez burada soru sormaya korkar olduk... birileri sürekli azarlama,asagilama,kücük görme derdinde... Arkadas profesyonellige adim demis ve kibarca bilgisi olanlardan fikir istemis; hosunuza gitmiyorsa icerik cevap vermeyebilirsiniz illahi biseyler söyleyip insanlarin sevkini kirmak zorundamisiniz lütfen herkesten ricam ; biz bu foruma önem verenler olarak yapici ve yönlendirici yorumlar ile basari yakalariz ve buna göre yorum yapilmasi...

Saygilarimla

Tarih: 12 Temmuz 2013, 19:15 - İp: 79.***.**7.50
m.levent
m.levent (üye)
İzmir / Meraklı
theyapici
theyapici (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

merhabalar profession meslek demek fotoğrafçılığı meslek edinecekseniz yaklaşmış olursunuz dieğrleri yani para kazanmayınca hobi oluyor.650d tavsiye ederim .

Tarih: 26 Temmuz 2013, 00:20 - İp: 88.***.**3.73
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Profesyonel lafı için yazdıklarıma bazı arkadaşlar alınmışlar. Amacım kimseyi hele genç arkadaşları kırmak, azarlamak filan değil. Hiç aklıma öyle absürt fikirler gelmez. Demekki yanlış anlaşılmışım. Dolayısıyla Ben de aşağıdaki yazımı sildim.
Gelelim 1.500 TL ye arkadaşa tavsiye edebileceğim makinaya:
Sony SLT A58 dir.

Tarih: 26 Temmuz 2013, 00:29 - İp: 31.***.**2.9