rahimyts
rahimyts (üye)
Tekirdağ / Doğa Fotoğrafçısı

Photokina'dan D80 Alınır Mı?

Merhaba arkadaşlar, sanırım Photokina 2006 şimdiye kadar olanların en büyüğü ve katılımlısı olacakmış.
Ben de bir gün burada olmayı ve açılışından kapanışına kadar bir gün boyunca bütün standları gezmeyi düşünüyorum.

Sorum şu olacak:
Acaba bu fuarda D80 (şu an bu var aklımda ama Canon'un duyuracağı makinayı da inceleyeceğim ve düşüneceğim) almak mantıklı olur mu? Ya da fuar alanında satış ta yapılıyor mudur?
Eğer satış yapılıyorsa örneğin daha fazla indirim veya promosyonlar olabilir ..v.s.diye düşündüm.
Yoksa böyle bir fuardan makina almak yanlış mı olur acaba? Fikri ve/veya tavsiyesi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.
Rahim

Tarih: 23 Ağustos 2006, 10:04 - İp: 149.***.**5.200
rahimyts
rahimyts (üye)
Tekirdağ / Doğa Fotoğrafçısı

Merhaba muratçiçek,

Whitedark'ın dediği gibi ancak kendi yanınızda getirebilirsiniz veya biri size getirirse vergi ve gümrük ödemezsiniz.
Eğer gümrük ödeyecek olursan da Türkiye fiyatından pahalıya gelecektir ne yazık ki...

Canon'un duyurduğu 400D Nikon D80'den daha geri gibi görünüyor. Ama Photokina'da her ikisini de görebileceğimi umuyorum.

Tarih: 25 Ağustos 2006, 09:09 - İp: 149.***.**5.200
hipokrat
hipokrat (üye)
Tokat / Meraklı

FOTOKhİNA başladi varmi acep satiş merak ettim şimdi.

Tarih: 28 Eylül 2006, 06:41 - İp: 81.***.**7.189
lefatre
lefatre (üye)
Yurtdışı / Amatör

Merhabalar,

Evvelki dün RTLhaberini gördüm.Fiyatalrin cok ucuz oldugunu söylüyordu.Zannedersem CANON 400D fiyatini 800€ olarakk söyledi.Satis yapmasalar neden fiyat versinler.Hatta insanlari zayiftan makinayi gösterdiler.cekilen Fotografta kisinin yüzü yada bedenini inceltiyor..Cok ilgincti.

Saygilarimla

Tarih: 28 Eylül 2006, 07:41 - İp: 83.***.**2.100