netfotograf
netfotograf (Yönetim)
İzmir / Firma

Pentax Ve Fotoğraf Dostluğu...

Değerli üyelerimiz.

Netfotoğraf sitesi olarak ürün incelemesini yaptığımız Pentax K10D incelemesi Türkçe ve İngilizce olarak kullanıma açılmıştır.

Pentax ın Türkiye temsilcisi Bükey fotoğrafçılığa bu incelemenin gerçekleşmesi için gösterdikleri ilgi ve destek için teşekkür ederiz.

AS (Adnan) arkadaşımızın yaklaşık iki aylık çalışması sonucunda ortaya çıkan bu inceleme hakkında görüş ve düşüncelerinizi bu forumdan paylaşabilirsiniz.

İncelemeyi hazırlayan AS (Adnan) ve Dadanagast (İlker) arkadaşımıza galeri bölümüne kendi çektikleri fotoğrafları gönderen ime (İlhan),amati (Ahmet) ve Hüsnü bey' (Hüsnü Atasoy) arkadaşlarımızın yanı sıra incelememizin İngilizce çevirisini yapan cfiliz (Cem) arkadaşlarımıza ,verdikleri destek ve katkıdan dolayı sitemiz adına teşekkür ederiz.

Pentax K10D ürün inceleme sayfasına BURAYA TIKLAYARAK da ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla Netfotoğraf.

Tarih: 18 Temmuz 2007, 09:23 - İp: 88.***.**3.85
sdtyrdkn
sdtyrdkn (üye)
Bursa / Meraklı

Merhaba herkese

Ben hala Pentax kullanıyordum, aynı set devam ediyordum fakat geçen hafta sonu 1,5 metre yükseklikten çantamdan uçarak düştü ve flaş kısmı kırıldı, lensi tanımıyor. Makine iptal oldu maalesef.

Sonra siz aklıma geldiniz, bir yazayım dedim buralara. Son zamanlar çektiğim bir fotoğrafı da paylaşayım gelmişken. İstanbul'da olup da görüşenler varsa bana haber vermeyi unutmayın.

Tarih: 24 Aralık 2011, 19:30 - İp: 88.***.**2.20
erex
erex (üye)
İstanbul / Amatör

Değerli Dostlar,
Hepinize sağlklı, mutlu ve gönlünüzce bir 2012 diliyorum.

Sevgilerimle,

#erex' tarafından 06.01.2012 21:57:50 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 6 Ocak 2012, 21:53 - İp: 78.***.**3.149
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

Arkadaşlar, sigma 17-70 arıyorum. Satan varsa haberim olsun.

Tarih: 9 Ocak 2012, 10:50 - İp: 213.***.**5.242
erex
erex (üye)
İstanbul / Amatör

Topiğe emeği geçen herkese bir kez daha saygı ve sevgilerimle.

Yeni yılda her şey gönlünüzce olsun..

#erex' tarafından 16.12.2012 23:47:17 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 16 Aralık 2012, 23:37 - İp: 78.***.**4.79
ulyses
ulyses (üye)
İçel / Amatör

Ben de fotoğraf sevgisini, sevincini paylaştığım tüm arkadaşlara buradan tekrar selam söylemek istedim. Hala Pentax k10d ile, eskisi kadar olmasa da fotoğraf çekmeye çalışıyorum. Hayatımın yüzde doksanını işgal eden bir işim var malesef . Tüm arkadaşların yeni yılını kutlarım.

Tarih: 18 Aralık 2012, 13:59 - İp: 213.***.**4.130
erex
erex (üye)
İstanbul / Amatör

Sevgili Ulyses,
malesef burada kimseler kalmamış
En son Kadir sağolsun topiği ayakta tutmak için çok çabaladı.
Bir sene önce attığım mesajın altına tekrar mesaj yazınca; nerede o günde 10 sayfa ilerleyen topik, nerede o "fotoğraf dostluğu" diye düşünmeden edemedim.

Sana da iyi seneler kardeşim.
Selamlar.

Tarih: 18 Aralık 2012, 21:18 - İp: 78.***.**7.91
t_yaman
t_yaman (üye)
İzmir / Amatör

Hey gidi efsane Pentax Topiği.
Fotoğrafçılığı bana sevdiren değerli dostlarımla buluştuğum benzersiz mekan.

Tarih: 14 Nisan 2013, 18:03 - İp: 195.***.**8.165
kadirirkin
kadirirkin (Objektif)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

bir bakınayım dedim ,mezun olduktan uzun yıllar sonra bir yaz günü okulunu ziyaret etmek gibi

Tarih: 31 Temmuz 2013, 17:20 - İp: 213.***.**1.100
erencaner
erencaner (üye)
İstanbul / Amatör

Vay be ne günlerdi. Pentax artık günden güne eriyor. Kullananlar, topic'lerde paylaşanlar neredeyse yok gibi

Tarih: 22 Şubat 2014, 23:16 - İp: 94.***.**7.223
endorf
endorf (üye)
Ankara / Amatör

Nedense aklıma geldi bir bakayım dedim, eski fotoğraflara baktım, yazıları okudum, tuhaf oldum. Gerçekten efsane topikti. Tüm dostlara selam olsun.

Tarih: 8 Mayıs 2014, 20:23 - İp: 213.***.**1.116