emregunes
emregunes (üye)
İstanbul / Meraklı

Pentax K10d Tavsiyesi

Arkadaslar yorumlardan tanıtımlardan cok cok beyenerek aldığım pentax k10d .... o kadar abartılıyor ve saptırılıyor ki anlatamam.. bugun tanıstığım güzel insan bana ne var ne yok anlatılar.. kendi makineleriyle aralardındaki farkları gösterdiler.. ve inanın makinamdan soğudum.. Ben yazılanların abartıldığını düşünüyorum.. eksiklerinin yetirince anlatılmadığını düşünüyorum.

Bu eksiklerden haberdar olan ve bunları paylaşmayan arkadasların bunları paylaşmasını istiyorm. hiç olmazsa makina konusunda kadarsız olan arkadsalar için
..
Bugun tanıştığım güzel insanlara tekrar tekrar teşekkür ederim...

#EmreGunes' tarafından 15.09.2007 04:31:48 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 15 Eylül 2007, 02:00 - İp: 85.***.**6.26
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Ya iftar iftar..Kim hangi makineyi isterse gitsin onu alsın ve onun almadığı makineyi alanlara da gıkını çıkartmasın..

Tarih: 24 Eylül 2007, 18:47 - İp: 88.***.**1.196
as
as (Üye)
İzmir / Doğa Fotoğrafçısı

Pazarbey mahalle kavgasını ayırayım derken arada kim vurduya gitme ha.

Evet o konuda haklısın D40 o kadar iyi olmasa Nikon bu pazarı yakalıyamazdı. Hatta bu makina D2X ten bile fazla sattığına göre kesin ondanda iyidir.

Neyse ben bu konuya bir daha dahil olmayacağım.
Ne amaçla açıldığı ve kimlerin güdümünde olduğu belli olan bir topiğe neden mesaj yazdığımı bende anlamadım.

#as' tarafından 24.09.2007 22:04:23 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 24 Eylül 2007, 22:01 - İp: 88.***.**0.72
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Allah Allah k10d mark 2 den iyi olurken oluyoya as. Seni gidi radikal pentaksçı seni.
Kimin güdümünde burası bakem.

Tarih: 24 Eylül 2007, 22:11 - İp: 88.***.**0.33
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Allah Allah k10d mark 2 den iyi olurken oluyoya as. Seni gidi radikal pentaksçı seni.
Kimin güdümünde burası bakem.

Tarih: 24 Eylül 2007, 22:12 - İp: 88.***.**0.33
as
as (Üye)
İzmir / Doğa Fotoğrafçısı

Onu kim dediki.

Tarih: 24 Eylül 2007, 22:14 - İp: 88.***.**0.72
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

Biri gelip "hoşluklar sürüyor diyecek mi?"

Sürmüyor Ozzybaba. Muratsen'den renklerin sarıya kaçması, Pazarbey'den de beyaz ayarındaki gariplik ve kalitesiz jpeg eleştirisiyle sona ermiş oldu. Ama o ana kadar gerçekten hoştu ve de boştu.

Tarih: 24 Eylül 2007, 22:14 - İp: 212.***.**9.150
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

As sen yaşlanıdın iyice sanırım. Sen dedin.
Bitpire.İnan bana beyaz dengesi daha doğrusu dengesizliği çok garip. Autodya alınca gölgede olsun kendisinin helletmesini beklemek en tabi i hakkımız değilmi. Ama yok. Hallolmuyor işte. İllaki elle yapacaksın.Elemeden olmuyo.
Bunların alacak arkadaşlara yol göstermesi açısından söylenmesi lazım. Makinamı seviyorum ama artısı ve eksisiyle. Gerçi eksilerini sevmiyorum ama genede söylüyorum.
As... söz sende.

Tarih: 24 Eylül 2007, 22:18 - İp: 88.***.**0.33
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

Pazarbey tamam aksini iddia etmedim. Senin somut eleştirin topiğe bir anlam katmış dedim.

Tarih: 24 Eylül 2007, 22:25 - İp: 212.***.**9.150
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Bende aksini söylüyon demedim.
Bitpire....

Tarih: 24 Eylül 2007, 22:26 - İp: 88.***.**0.33
kadirirkin
kadirirkin (Objektif)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

ben de bir özeleştiri yapıp pazarbeye katılıyorum.AutoMod çok faydalı değil.Ya da biz kompakt lar gibi Auto moddan fazla şey bekliyoruz.

Tarih: 24 Eylül 2007, 22:32 - İp: 88.***.**8.14