zatura
zatura (üye)
Bursa / Amatör

Pentax K10d

arkadaslar aranıza yeni katılmıs bulunmaktayım..
Hobi olarak ilgilendigim fotografcılıkla artık slr makinalar ile devam etmek istiyorum... herkesin aklına ilk geldigi gibi benimde aklımda ilk öncelieri canon markası vardı incelemeler sonucu 350 400 450d serilerinin arasında hep gidip geldim ikinci el sıfır fiyat arastırmasını yaptım sonra nikon markasına bakınca urun ıncelemelerı falan derken bı baktın pentax dıe bı urun varmıs hemen ıncemelere gırıstım baktım kı benım ıcın ıdeal fotoraf makınası uygunda alan kımselerde pısman olmamıs aksıne ovuyolar.. bende segmentlerını karsılastırarak k10d ye karar kıldım baktım nerde var kaca var nedır ne degıldır dıe ama hıc bı ınternet sıtesınde bulamadım (turkıye ıcı) medıa markette varmıs bagzı forumlarda okudugum kadarıyla (burrsada ıkamet edıyorum) hemen bı media mark e bı tel kusura bakmayın bız o urunu satmıyoruz dedıler farklı subelerde farklı urunler olabılır hatta fıyat farkları bıle olabılır dedıler... bende buktum boynumu ıncelemeye deavm ettıma ma bı turlu bulamadım fotozeynep e gırdım artık o urun bıze gelmıyor dedıler ıkıcı ellere bakıyorum herkes elınden cıkarmıs elınde olanlarda satmıyor ne yapıcam bu makınayı nerde bulucam nasıl temın edıcem bılgısı olan kullanan makınadan sıkayetcı olan varsa lutfen bana yardım etsın ılgınız ıcın sımdıdden tesekkur ederım..

#zatura' tarafından 12.02.2009 12:10:24 tarihinde düzenlendi.

#zatura' tarafından 12.02.2009 12:13:26 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Şubat 2009, 12:01 - İp: 85.***.**6.115
erkanbayir
erkanbayir (üye)
İzmir / Özel Gün Fotoğrafçısı

ben de bir pentax k10 d kullanıcısı olarak makinemden çok memnunum size tavsiyem k20 d almanız

Tarih: 12 Şubat 2009, 16:06 - İp: 85.***.**7.207
fotoasli
fotoasli (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

evet ben de eski k 10 d kullanıcısı yeni 20d kullanıcısı olarak k 20d yi tavsiye ederim onda daha iyi renk kontrolü var,ama aldıktan sonra fabrikasyon yazılımı 1,0 ise 1,01 e yükseltin o zaman daha güzel sonuç alacaksınız ,daha doğal ten rengi var

Tarih: 12 Şubat 2009, 19:17 - İp: 78.***.**6.255
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Zatura hocam ben de k10d kullanıcısı ve aynı zamanda da satıcısyım..
Seri ilanlarda ilanım var..
K20d ye geçmek için k10d yi satacam..Pazarlık payım vardır..

Tarih: 13 Şubat 2009, 00:03 - İp: 88.***.**7.47
  • 1