ysmania
ysmania (üye)
İstanbul / Amatör

Panasonic Fz7,fuji S5700,kodak P880

arkadaslar onlarca secenege baktim 4 gundur..ve en sonunda 3 makinaya indirdim..butce ve ihtiyac konusunda bana en uygunu bunlar..forumdaki butun ilgili konulari okudum..fakat yine de karar veremedim..yardimlarinizi bekliyorum..bu arada forumda yeni uyeyim

Tarih: 29 Haziran 2007, 08:30 - İp: 85.***.**8.222
ysmania
ysmania (üye)
İstanbul / Amatör

birkac soru daha sorayim..yeni aklima geldi..

s5700de goruntu sabitleyici yok mu (10x zoom var..eger yoksa vazgecmeliyim sanirim)

AF ışığının önemi nedir (s5700de var)

min. ve max. enstantane hizlari bakimindan en kotusu s5700.

son olarak en cok manuel ayar sunan makine hangisi bunlardan?

NOT: aklim su an fena halde FZ7'ye kaymis durumda

Tarih: 29 Haziran 2007, 09:12 - İp: 85.***.**8.222
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Listeden kodagi çıkaremani ve tercihini fuji yada panasonic arasindan yapmani oneririm.
Fujilerin XD kart kullanmalari ve bu kartin pahali olusu bir dezavantaj. Süpewr ccd kullanmalari ise önemli bir fark...
Panasoniğin Leica isbiliği ile ürettiği ve venüs işlemcili makinelerinde lens askı sistemine dayanan görüntü sabitleyicileri mükemmel sonuçlar vermektedir.Ayrıca panasonicte ilave garanti ile ürün 3 sene garantili.

Tarih: 29 Haziran 2007, 10:00 - İp: 88.***.**0.128
sanfotugay
sanfotugay (üye)
Ankara / Firma

sayın burukay elektronikten Murat bey

S5700 modeli hem xd hem sd kart girişine sahiptir...

BİLGİLERİNE >ArZ EDERİM

Tarih: 29 Haziran 2007, 11:45 - İp: 88.***.**8.249
cawa
cawa (üye)
İstanbul / Amatör

sana kodak kamyonu mu carptı abii nedir bu kodak düsmanlıgıı yarın öbürgün firma degistirdigindede gene panasonigi savunucakmısın cok merak ediyorum dogrusu yoksa hersey duygusal mıı

Tarih: 29 Haziran 2007, 12:38 - İp: 88.***.**9.55
ysmania
ysmania (üye)
İstanbul / Amatör

kodak p880den ben de sogudum..bulamiyorum yok zaten..sirf genis acili diye alcaktim ama panaromik ceker birlestiririm ayni olur
olympus sp-510 da iyi gibi duruyo ama 10x zoomda nedendir bilmem goruntu sabitleyici koymamislar..canon s2 ve s3 de aklimda.(s3 ucuz bulursam olur ancak) panasonic urunlerine de genel bi guvensizligim var..sirf leica lens icin alsam mi bilmiyorum..off yardim..

Tarih: 29 Haziran 2007, 15:00 - İp: 85.***.**8.222
  • 1