hasabursa
hasabursa (üye)
Bursa / Amatör

Olympus Evolt E-510 Alınası Birşey Mi?

Arkadaşlar en sonunda DSLR bir makina almaya karar verdim. Yaptığım araştırmalar neticesinde Olympus Evolt E-510 a karar kıldım. Ve amerikadan bir arkadaşa siparişimi de verdim. Forum forum kullanıcı yorumlarına da göz attım. Çok fazla tutulan, daha doğrusu bilinen bir marka değil Türkiye'de, ama bu makinadan almış olanlar hiç şikayetçi değil çok da memnunlar. Uzun süredir olympusun compact makinalarını kullanıyorum ve bir şikayetim yok. Benim gözümde olympus marka olarak yeterli güveni kazanmış durumda. Bu modelin sahibi olan, makinayı kullanan ya da tecrübe eden varsa görüşlerini merak ediyorum.

#hasabursa' tarafından 06.08.2008 11:52:15 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 6 Ağustos 2008, 11:50 - İp: 88.***.**5.19
anathematu
anathematu (üye)
İstanbul / Amatör

Mereba bende bu makiden almayı düşünyordum ama 14-42mm lensi ile çekim yapmak için alcaktım ama şimdi fikrim değişti gibi. fotozeynep de 1100 ytl. bu siteden 2 tane makine aldım ve hiç bir sorun yaşamadım güvenilir bir site.

Tarih: 22 Ağustos 2008, 08:56 - İp: 88.***.**7.75
ekremron
ekremron (üye)
Ankara / Doğa Fotoğrafçısı

HOCAM BEN E 410 U KULLANIYORUM.GÖVDE OLARAK HEMEN HEMEN AYNI ÖZELLİKLERE SAHİP E 410 İLE. ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM.

Tarih: 14 Ekim 2008, 21:15 - İp: 78.***.**5.117
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

es1 ne telden çalıyorsun anlamak güç...
başka topikte
ŞİDDETLE KAÇININ KANON NİKON FALAN ALIN
diyordun..

zaten iki mesaj yazmışsın ikiside birbiriyle çelişkili..

e510 ucuzlayan fiyatıyla ve kit lensleriyle alınası bir cihaz bencede

#rokomet' tarafından 15.10.2008 10:02:19 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 15 Ekim 2008, 10:01 - İp: 88.***.**5.3
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Al 2 gün sonra geri ver demi.
KAnon nikondan şaşmayın. En fazla sony alın.

Tarih: 15 Ekim 2008, 23:00 - İp: 88.***.**6.16
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

pazarbeyin dediğini ve yaptığını yapmayında ne yaparsanız yapın..

Tarih: 16 Ekim 2008, 10:38 - İp: 88.***.**5.3
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Ya arkadaşlar bu utanmaz adamın forumda tavsiyelerde bulunduğuna bakmayın. e 420 almış 2 gün sonra bunun titreşim engelleme sistemi yokmuş diye geri vermiş.
Sonrada gelip akıl veriyo millete. Atın bu adamı siteden.
Altınta çiziyorum.
Atın bu adamı siteden.

Tarih: 16 Ekim 2008, 19:05 - İp: 88.***.**6.16
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

Senin gibi aldığımı yakmaya kalkmıyorum ya..
Medeni insan gibi bir süre kullanıyorum. Memnun kalmassam medeni insan olduğum için karşımdaki satıcıda medeni bir şekilde geri alıyor. Hatta o esnada mağazada bir üst modeli yani titreşim önleyici sistemli olanı olsaydı onunla değiştirme imkanıda vardı. Ama henüz stoklara girmediği için bu takası erteliyorum.

Birşey merak ediyorum. müdahil avukat olarak girdiğin davalarda müvekkilini savunmak için "atın bu adamı ülke dışına. sınır dışı edin " diye yaygara kopartıyormusun mahkemede..

Eğer bu konuda suçluysam en fazla içeri atılmam gerekir. dışarı değil..
ne cahil bi adamsın ben çözemedim.

Gel sana bi e420 alalımda makro objektifini gör.. fotoğraf konusunda dertlerin sona ersin.. benim gibi elin titriyorsa e520 alalım.. bak pişman olmassın.. üstelik ucuzcu bir karakterin olduğu için tam senlik..

Tarih: 17 Ekim 2008, 10:38 - İp: 88.***.**5.3
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Gülüyorum sadece dediklerine. Sİzini gibi zengin olmaya ilirim. 116 ytlilik saatte takıyor olabilirim. Ama ben halkımla iç içeyim. Sizin gibi burjuva değilim. Ben şatoda oturmuyorum.
Evet param az olduğu için olympus alabilirim. E3 alsam fenamı. Allah Allah.

Tarih: 17 Ekim 2008, 14:17 - İp: 88.***.**4.179
puskas
puskas (üye)
İzmir / Amatör

foto bilgin yoksa d700 de alsan nafile.. kalın sağlıcakla..

Tarih: 20 Ekim 2008, 08:34 - İp: 78.***.**2.18
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

puskas fotoğrafçılık nasıl öğreniliyor. kitap ezberlemeyle değil tabii ki fotoğraf çekerek. fotoğraf neyle çekiliyor biliyorsun. arkadaşlar da öğrenecekler makineyi aldıktan sonra. makineyi alır almaz stüdyo açmayacaklardır.

Tarih: 21 Ekim 2008, 16:29 - İp: 81.***.**7.150