nemru_t
nemru_t (üye)
Ankara / Meraklı

Olympus E1

arkadaşlar bi konuda fikrinizi almak istiyorum.
bugun gitmiş oldugum fotografcıda elime aldıgımda gercekden etkilendim üzerinde 18-54 2çarpanlı bir kitlensi vardı yanlış degilsem 70-300 lens 1gb hafıza kartı ve filitre ile 2200 15ay yaparım dedi.model eski bir model 5mp ama bilmiyorum çok etkileyici bir görüntüsü ve hissiyeti var.bu makineyi netde aradım ama sadece yabancı siteler var pek anlamadım yorumlardan bişi.fikirlerinizi ögrenmek isterim.
ayrıca ugur fotoyada teşekkürederim oldukca ilgililer aslında sony sormaya gitmiştim

şu makinemi bi alayımda sizde bende kurtulayım artık

Tarih: 3 Ekim 2006, 23:15 - İp: 81.***.**6.96
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

selam nemrut..
her ne kadar ozellikleri dusunuldugunde pro bir makine olsa da, artik biraz eskidi e1.. 4 sene mi oldu cikali.. bence cok fazla..
ozellikleri acisindan, giris seviyesi makinelerden daha iyi, megapixeli disinda tabii.. 14-54mm lensi cok iyi.. sanirim diger lens de 40-150mm.. deger mi? mutlaka ki deger..
ama 2200 gibi bir paraya a100 ve iki objektifli kitini de alabiliyorsun sanirim.. bence, yeni cikan modellere bak.. teknoloji cok ilerledi 4 seneden bugune..

Tarih: 8 Ekim 2006, 21:50 - İp: 86.***.**0.120
nemru_t
nemru_t (üye)
Ankara / Meraklı

ilker teşekkürler
bugun kendime gidip a100aldım
artık hangi model diye herhalde uzun bir süre sormam yaklasık 14 ay kadar en aşşagı

Tarih: 8 Ekim 2006, 23:00 - İp: 81.***.**6.96
  • 1