freestyler
freestyler (üye)
Eskişehir / Amatör

Olympus E-500

Öncelikle merhaba arkadaşlar uzun zamandır SLR makinaları forumunuzda inceliyorum yorumlara bakıyorum Sony alfa100 ün çok methedildiğini gördüm ve almaya niyetlendim fakat maddi olarak karşılayamıyacağımı anladım

olympus e-500 14-45 kit ile almayı düşünüyorum genellikle herkes olympusun servis sorunları olduğundan bahsetmiş makina hakkında bi yorum yapmamış tecrübeli arkadaşlardan makina hakkında yorumları bekliyorum şimdiden teşekkürler

Tarih: 14 Şubat 2007, 22:19 - İp: 88.***.**3.193
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

e500 güzel maina.Ama titreşim engeleme yok. Toz temizleme zaten ilk defa olypusta başladı.Güzel makina. Ancak genede k100d ye tercih edilmez bence.

Tarih: 15 Şubat 2007, 12:43 - İp: 85.***.**8.94
freestyler
freestyler (üye)
Eskişehir / Amatör

Evet fotozeynep fiyatları çok uygun ama güvenilir değilmi ?
Ya benim işler çok karışık internetten almak isterim ama kredi kartının limiti yetmez
Samsung da isim olarak hiç hoş gelmiyo

Tarih: 15 Şubat 2007, 12:44 - İp: 88.***.**1.117
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

isim olarak dusunmen yanlış..olympus servisi hakkında bukadar yorum varken onu dusunmekte yanlıs aslında..evet toz temizleme olympusla basladı..samsungun bu modelide deddigim gibi pentaxla aynı makina..hani ortak firmalar birbirlerinin etiketi uzerine marka yapıstırırya oyle dusun..makinalar aynı aslında..zaten fotograf ve ozelliklerine bakarsan bunu gorursun...
benımde limitle alakalı bır sorunum vardı oyuzden hala alamadım makinamı
zeynep foto guvenilir bir sirket diye biliyorum..sigma yetkili satıcısı..ama bu eskişehirdekiyle aynı sirketmi bilmiyorum acıkcası??

Tarih: 15 Şubat 2007, 12:51 - İp: 193.***.**3.145
freestyler
freestyler (üye)
Eskişehir / Amatör

Valla google da araştırdım bizim Eskişehirdeki fotozeynep.com.tr den başka adres çıkmıyo
bir de olympus olsun sony olsun canon olsun hepsiburdadan ideefixeden hatta bütün alışveriş sitelerinden daha ucuza veriyo

Tarih: 15 Şubat 2007, 13:01 - İp: 88.***.**1.117
serbes
serbes (üye)
Bursa / Meraklı

Nikon D40 yada Pentax K100D yi Olympus a tercih ederdim.

Tarih: 15 Şubat 2007, 13:04 - İp: 85.***.**1.186
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

netten ucuzamı veriyor??allah allah..olabilir tabiki
eskişehirdekidir ozaman,subesi falan var demekki..bu fiyata e500 yada e400 yada e330 bunlar fiyatının karsılıgını verir,ancak dedigim gibi kucuk sensor,2xfokal,lens bulma sorunu vs gibi handikapları var..bıraz bekleyip k100d alman yada yine samsungu dusunmen bence daha iyi bir secim olur..samsungun gorunum olarak cok yakısıklı mesela

Tarih: 15 Şubat 2007, 13:05 - İp: 193.***.**3.145
freestyler
freestyler (üye)
Eskişehir / Amatör

www.fotozeynep.com.tr den bak istiyosan gerçekten daha ucuz online alışveriş de yapılıyo fotozeynep kendini aşmış yani
pentax İstanbulda da mı bulunmuyo şu anda ?

Tarih: 15 Şubat 2007, 13:17 - İp: 88.***.**1.117
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

bulunmuyor şimdilik yeni partıyı bekliyor herkes
beklenmedik talep olunca sıkısmık adamlarda...benım siparişim amerikadan gelecek insallah ama birde bulamazsa kuzenım ozaman gor şamatayı..pazarbey gibi konudan konuya vururum kendimi..

Tarih: 15 Şubat 2007, 14:27 - İp: 193.***.**3.145
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Samsung gx 10 varmı piyasada. Hemde şinaydır kuruzznak objektiflerle. Varsa alınabilir.Tabi k10d den pahalı değilse.
Olmypuslar 2 kar tgirişli.Tam benim istediğim gibi.Ama ıs yok işte.

Tarih: 15 Şubat 2007, 22:06 - İp: 85.***.**7.136
merson
merson (üye)
Manisa / Amatör

Bir arkadaşıma Amerika'dan geldi. Türkçe kitapçık arıyor, nereden bulabilir?

Tarih: 15 Şubat 2007, 22:11 - İp: 81.***.**3.132