m4rjinal
m4rjinal (üye)
İstanbul / Meraklı

Nikon D7000

Öncelikle forumda çok yeni oldugumu ancak 1 haftadır tum yorumları nerdeyse tamamen okumuş durumdayım.

Burdaki çoğu arkadaş gibi Nikon D7000 hayranıyım.

Bu makinanın tüm sorunlarını okudum burda bilgisini paylaşan tecrübesini paylaşan buzlucam, turk, paperman, üyelere teşekkür ederim.

Bir şeyi farkettim Nikon D7000 alıçıları genelde Hayyam veya Yurt Dışından getittiriliyor.

Ben alırsam eğer Vatan yada Teknosa dan alıcam. Bu yerlerden almam bu sorunların çıkmıycagı garantisini verir mi yoksa nede olsa aynı mal ha hayyamdan almışsın ha magazadan yinede hapı yutucan lekelerle focus larla başın belaya giricek.

Burda bizi uyaran özellikle turk'e teşekkür ederim ısrarla uyarıyor görmemek elde değil.

Bilirsiniz işte burda karşılaştıgınız şeyler Nikon D7000 nasıl bi illetse kendine bağladı mı bağlıyor almak için bir yolunu deniyorsunuz sorunsuzu bulmak için dua ediyorsunuz, forum dolaşıyorsunuz bir şekikde çabalıyorsunuz.

Demek istedigim kısaca Nikon D7000'i Teknosa veya Vatan dan almamın farkı varmı...

Şimdiden teşekkür ederim...

Tarih: 4 Temmuz 2013, 19:00 - İp: 95.***.**2.28
oskis
oskis (üye)
İstanbul / Meraklı

sirf bu sorunlardan beri hayran oldugum d7100 den vazgeçme aşamasindayim...bir tarafim al dior elindeki aletleri sat al diorm ama diger tarafim ogle bişy yapma dior ne bilim bilemedim
nie kimse net bir açiklama yapmazki durum bundan bundan ibarettir diye...kimse sorun varmi yokmu bilmiyor internette videolar çok ama bilemiyorm ya. :S

Tarih: 8 Temmuz 2013, 10:09 - İp: 176.***.**0.128
m4rjinal
m4rjinal (üye)
İstanbul / Meraklı

oskis seni anlayabiliyorum kardeşim aynı duygularda bende var Nikon D7000 bir yanım al diyor bir yanım sorunlu cıkarsa ne halt ediceksin diyor...

Tarih: 8 Temmuz 2013, 23:51 - İp: 95.***.**7.230
dogukan_07ant
dogukan_07ant (üye)
Burdur / Amatör

nikon D7000 sınıfındaki en iyi modellerinden biriditr. Ancak sensördeki yağ sıçratma olayı ciddi anlamda kullanıcıların canını sıkan bir durum. Pek sitede D7000 ile ilgili kıyaslamalar gördüm ancak D7000 , kendi üst modeli olan D7100 haricindeki tüm modellere bariz fark atıyor.

Ancak yağlanma sorunu niteliğini gölgemeye kolayca yetiyor.

Tarih: 9 Temmuz 2013, 00:56 - İp: 37.***.**0.128