mustang87
mustang87 (üye)
İstanbul / Meraklı

Nikon D60 Hakkında Bilgi İstiyorum

Merhaba arkadaşlar ben iç mimarlık öğrencisiyim fotoğraf hakkında da merakım fazlasıyla var. su zamana kadar zenit marka analog makinayla çekimler yapıyodum fakat yarı profesyonel şekilde. şimdiyse artık gına geldi 36lık film al tab ettir filan. sizce d60 almalımıyım? yarı profesyonel olarak bana bı kac sene yetermi? ve son bi soru olarak d60 başka lens kabul ediyomu? mesela makro gibi. cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

Tarih: 2 Haziran 2009, 17:37 - İp: 78.***.**1.94
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

forum kuralları

3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
4. Konunuzu ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
12. Foruma konu açan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 2 Haziran 2009, 17:41 - İp: 78.***.**4.22
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

diger konuyu duzenleyıp baslıgıyla beraber silin, moderator tamamen silecektir.
d60 bir dslr dir,zenit kullandıysan kullanmakta sıkıntı cekecegini sanmıyorum..
degişik lensler takılabilir,bir makro lens tabiki takabilirsin.
ancak govdede af motoru olmayan bir makine oldugu için alacagın lensler af motorlu olmak zorunda,yoksa zenıtte oldugu gibi manuel netleme yapman gerekir..
d60dansa mesela canon 400d sony a200 pentax k200d gibi bir model oneririm.

Tarih: 2 Haziran 2009, 17:47 - İp: 78.***.**4.22
akkaymaz
akkaymaz (üye)
İstanbul / Amatör

amatör kalacaksan eğlenmek ve hoş vakit geçirmek için kullanacaksan Nikon D60 seni mutlu edecektir . daha fazlasının arayışına gireceksen fotoğraf konusunu iş edineceksen baştan hiç olmazsa D90 veya D80 ile başla . lens bulma imkanın ve makina gövdesi daha iyi olur .

Tarih: 3 Haziran 2009, 02:52 - İp: 85.***.**0.49
  • 1