musti.cdr
musti.cdr (üye)
Eskişehir / Amatör

--nikon D40’ım Daha Dün Geldi :d--

Merhaba sevgili fotoğraf sever ağabeylerim ve de kardeşlerim. Uzun süren araştırmalar ve gılgamış destanı gibi uzayan yorumlar sonrası anladım ki Nikon D40 gerçekten harika bir makine. Gerek benim gibi yeni başlayan, gerekse bu sanata yıllarını vermiş bir fotoğraf sever böyle bir makineye hiç olmazsa bir şans vermeyi haklı görür diye düşünüyorum. Ve tabii yanılmadğını anlayıp kullanmaya devam edeceğeini de...
Uzun süre siparişimi bekledim ve 16 haziran (yani dün) günü makinem elime geçti . Çok geçmeden çektiim deneme fotolarımdan şimdilik birini sizlerle paylaşmayı istedim.

[/IMG]

Tarih: 18 Haziran 2007, 00:00 - İp: 88.***.**4.134
musti.cdr
musti.cdr (üye)
Eskişehir / Amatör

büyük görünmedii için tekrar atıyorum. Buraya yüklensin die boyut ve resolution değerlerini düşürüyorum. Kimse hata edipte aa bu şey ufakmış kalitesizmiş demesin. Bu resimler sadece bi ön izleme gibi referans amacı ile..

[/IMG]

[/IMG] Yinede uffacık çıkıyolar yahu başka forum sitelerinde başka resimleri koyuyorum kocaman burda nie olmuyo?

#musti.cdr' tarafından 19.06.2007 23:21:11 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Haziran 2007, 00:02 - İp: 88.***.**4.134
altas
altas (üye)
Kocaeli / Amatör

makine belli etmis kendini nikon işte

Tarih: 18 Haziran 2007, 00:11 - İp: 85.***.**3.153
ersel
ersel (üye)
İstanbul / Amatör

Hayırlı olsun güle güle kullan kesinlikle iyi bir seçim. Güzel resimler bekliyoruz. Işığın bol olsun

Tarih: 18 Haziran 2007, 08:20 - İp: 88.***.**5.154
musti.cdr
musti.cdr (üye)
Eskişehir / Amatör

Çok teşekkür ederim ersel bey. Yanlız heyecandan, aceleyle fotonun boyutunu düşürmeden atmışım o sebep çıkmadı büyük hali. çok geçmeden merak edenler için foto ekleyeceğim. Saygılar.

Tarih: 18 Haziran 2007, 10:07 - İp: 88.***.**8.203
comanchi
comanchi (üye)
Malatya / Amatör

Hayırlı olsun kardeş ya arkadaşlar şu foto eklemeyi öğretinde bizde makina aldığımızda hemen yükleyelim dimi yani

Tarih: 18 Haziran 2007, 14:58 - İp: 88.***.**0.204
  • 1