egemen-
egemen- (üye)
Karabük / Amatör

Nikon D3 Ün Acı Sınavı

http://www.youtube.com/watch?v=3hjBv9wYOEE&feature=related

youtube kapandığına göre
buyurun ;http://rej8233.multiply.com/video/item/6

#egemen-' tarafından 05.05.2008 18:51:15 tarihinde düzenlendi.

#egemen-' tarafından 06.05.2008 00:04:16 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Mayıs 2008, 16:23 - İp: 85.***.**1.104
umut1993
umut1993 (Objektif)
Bursa / Amatör

benim nikom d3 ün olcak onu yerden yere atçam yemek dökçem çivi çakcam.. adamı tebrik ediyorum makine ne kadar dayanıklı olursa olsun ben bu testlere kalkışamazdım.ne diyeyim o kadar nikon d3 al çekiç yerine kullan ne akıl

Tarih: 6 Mayıs 2008, 21:21 - İp: 85.***.**1.62
samkes28
samkes28 (üye)
İstanbul / Amatör

youtube arama bölümünden anti sansür yazıp indirirseniz çok kolay ulaşırsınız

Tarih: 25 Eylül 2008, 04:07 - İp: 85.***.**8.244
r.alimete
r.alimete (üye)
Rize / Amatör

malesef inanmam nedenmi 2008 şubat ayında aldığım nikon makinenin 2 ay sonra bataryası erken bitmeye başladı yetkili servise meyil atıp bilgi istedim gelen cevap ((Iletmek istediginiz Mesaj ilgili bolümümüze ulastirilmistir. En kisa zamanda tarafiniza konuyla ilgili bilgi verilecektir. Sirketimize göstermis olduğunuz ilgiden dolayi tesekkür ederiz.
Teleoptik - Nikon Teknik Servis)) cevap beklerken (halen cevap verilecek) busefer adaptorun şarj etmediğini gördüm teknosa vasıtasıyla makineyi servisine gönderdik yaklaşık 10 gün sonra makineyi aldığımda makinede her hangi bir işlem yapılmadığı fakat servis sitesindeki arıza takip sayfasında (kalite kontrol başarı ile tamamlandı) diye işlem yapılmış makineyi tekrar gönderip ayrıca meyil attım gelen cevap ((Sayın Mete Aynı şikayetleri Teknosa’ ya cihazınızı geri verirken belirttiyseniz ve formda yazıldıysa bu kez daha kapsamlı olarak kontrol edilecektir. Cihazın bir önceki kaydına da notlarınız eklenmiştir.Bilgilerinize sunulur.Saygılarımızla )) neticede makine ikinci defa servisten geldi yine aynı beraberinde yapılan işleme ait herhangibir belge ve bilgi yok teknosa yetkilileri tarafından yaklaşık yarım saat sonra faksla uyduruk bi bilgi verdiler ((((sıvı teması nedeniyle tamiratı mümkün deyil )))) merak ederek internetden şikayetim var sitesinde nicon'un durumuna bi bakayım dedim gördüm ki garanti kapsamında olan şikayetler ya sıvı teması yada kullanım hatası diyerek garanti kapsam dışına brakılırken burada suyu üzerine boşaltıyo inanmaaaaaaaaaaaaam (((bu arada belgeleri toparladım dilekçemi yazdım tüketici hakları mahkemesine müracaat ediyorum bakalım ne çıkacak umarım moralinizi bozmadım sadece bilgi paylaşmak ietedim

Tarih: 25 Eylül 2008, 11:59 - İp: 78.***.**1.243
eray0755
eray0755 (üye)
Antalya / Doğa Fotoğrafçısı

sevgili rizeli kardesim sizin makinanizda nikon d 3 muydu peki ?

Tarih: 1 Ekim 2008, 12:02 - İp: 81.***.**2.163