lalzemheri
lalzemheri (üye)
İstanbul / Meraklı

Nihayet Aldım.

Yaklaşık 4 - 5 aydır siteyi takip ettim. Ve nihayetinde kararımı verdim. Ve K10 de bende kavuştum. Üstatların dediği gibi makineyi alınca bir elektrik alırsınız. Ben nerdeyse çarpılıyordum. Daha kendime amatör bile diyemiyorum. Sadece yıllardır ertelediği bir hobisini(Başka bir tanım bulamadım) hayata geçirmeye karar vermiş biriyim. Makinemi aldım, ilk işim buraya üye olmak oldu.
Üstatlarımızın başını yakında ağrıtacağım bende. Şu anda doğru soruyu bile bilmiyorumki birşey sorayım. Sizlerin konuları okuyup makine aldığımdan haberi bile olmasada, burada verdiğiniz bilgi ve paylaşımlar için çok teşekkür ederim.

Birde affına sığınırak... Pazarbey üstat ben bile aldım sende al artık bir makine. )

Tarih: 30 Haziran 2007, 17:31 - İp: 88.***.**1.107
kamuran76
kamuran76 (üye)
Kocaeli / Amatör

hayırlı olsun gule gule kullanın

Tarih: 30 Haziran 2007, 18:22 - İp: 85.***.**2.75
drk_m
drk_m (üye)
Rize / Amatör

güle güle kullan kardeşim hayırlı uğurlu olsun.

Tarih: 30 Haziran 2007, 19:41 - İp: 88.***.**2.241
onixon
onixon (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

HOŞGELDİN , iyi kareler çekip galerilerde boy göstermen dileği ile.

DSLR-LIKE Teknik bölümünde K10D-Ayarları diye bir başlık var,ayarları kısaca özel bulabilirsin.K10D'nin burdaki topiğindede bolca bilgi mevcut.

Tarih: 30 Haziran 2007, 20:13 - İp: 88.***.**5.228
lalzemheri
lalzemheri (üye)
İstanbul / Meraklı

Teşekkürler,

netfoto ailesinin içinde bulunmaktan mutluluk duyuyorum. K10D almamda ki en büyük etken onixon. Ona ayrıca teşekkür ediyorum. Makinenin ayarlarını falan öğreneyim. Epey başını ağrıtacağım Üstat..

Tarih: 30 Haziran 2007, 23:11 - İp: 88.***.**1.107
shn58
shn58 (üye)
İstanbul / Amatör

hayırlı olsun iyi günlerde kullan

Tarih: 30 Haziran 2007, 23:15 - İp: 85.***.**7.79
foxfo
foxfo (üye)
Ankara / Meraklı

Hayırlı olsun. Çok isabetli bir seçim yaptığını zamanla göreceksin. Aramıza hoşgeldin.

Tarih: 1 Temmuz 2007, 01:19 - İp: 85.***.**1.126
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

LAzzemheri;
İyi etmişsin.Güle güle kullan. Allah elinde eskitsin. Amin.
Bana gelince. Az kaldı arkadaşlar az. Hele bir kırım kongo kanamalı aşısıda bir çıksın.Malumunuz makro için otlara yatmak lazım yatıncada bu meretler yapışıyor. Yani ... aman ne bileyim işte bahane uydurmaya çalıştım olmadı.

Tarih: 1 Temmuz 2007, 14:27 - İp: 88.***.**8.59
yigitguc
yigitguc (üye)
Ordu / Amatör

hayırlı olsun, güzel karelerle aramızda olman dileğiyle..

Tarih: 1 Temmuz 2007, 15:04 - İp: 88.***.**9.61
cancaner
cancaner (üye)
Yurtdışı / Firma

Hayirlisi olsun makinan,

Objektif olarak ne alacaksin ? Isin en onemli kismi bu,her insanin bir fotograf alani vardir hoslandigi.Kimisi portre,kimisi doga,kimisi vahsi hayvan,kimisi macro...vb agirlikli fotograflar ceker.Bu demek degildir ki sadece bu alanlardan biri uzerine fotograf cekeceksin ama birisi her zaman one cikar,bu kacinilmaz bir sonuc.Sende bunu hissettigin zaman objektif secimini bu alan uzerine yogunlastir.

Makina ne kadar onemli olsada, fotografi ceken kisi ve kullandigi objektif fotograf kalitesini buyuk oranda belirler.

Son olarak tavsiyem; Pazarbey'e boyle anlamsiz sorular sorarak kendini,bizleri,devleti,milleti,sanatcilari,sporseverleri,fotograf meraklilarini ve milyonlarca kisiyi uzme.O makina alamazzzzzzzzzzzzzzzz Ona buna bahane bulur ama kanimca makina almak icin yengeden 2007 izni cikmadi,nasipse seneye.

Tarih: 1 Temmuz 2007, 15:22 - İp: 88.***.**7.153
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 1 Temmuz 2007, 17:28 - İp: 88.***.**8.59