pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Konica-minoltalarınız Alınır.

Elinizdeki konica-minoltalarınız itina ile yarı fiyatındanda aşağı fiyata alınır.

imza
bitpazarı

Not:
Bitpazarı bir BİTPİRE PAZARBEY ortaklığıdır.

Tarih: 20 Ocak 2006, 13:22 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Ömerbey Altındanmı bu canım neymiş bu 50 dolar . 10 veririz. Bizde ekmek yiyecez bu işten.

Tarih: 21 Ocak 2006, 23:59 - İp: 85.***.**5.43
tekin01
tekin01 (üye)
Niğde / Amatör

Pazarbey dedenden sana pek birşey kalmamış ama sanırım senin torunlar bu topladığın hepsi efsane olacak makinelerle ilerde epey rahat yaşayacaklar...

Tarih: 22 Ocak 2006, 00:30 - İp: 85.***.**8.101
meraklisi
meraklisi (üye)
İstanbul / Meraklı

Abi harikasınız ya

KM nin daha iyi makinaları olacağı konusuna katılıyorum.

Tarih: 29 Ocak 2006, 11:39 - İp: 85.***.**8.125
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

altindan degil tabii ki.. 10 dolar uygundur valla pazarbey.. tabii omerbey de he derse..
....
pazarbey, elinden cikarma konusu zaten sacma.. yani yeni almissin makineyi, niye satsinlar ki? ama fiyatlar geriledi.. bu da bir gercek.. tabii turkiyede fiyatlar yukseliyormus.. ama tabii orasi turkiye..
.........
ilerde, kim kalkip da minolta marka olanindan almak isteyecek? sony kendi markasinin malina daha iyi hizmet vermeyecek mi?
yani sony marka dslr'a mi yoksa konica dslr'a mi daha iyi hizmet verilecek ilerde?
bilemiyorum.. tabii ki ayni da denilebilir..

Tarih: 29 Ocak 2006, 14:41 - İp: 62.***.**2.10
juggler
juggler (üye)
Ankara / Doğa Fotoğrafçısı

Eglencenizi bozmak istemem ama arkadaslar, konunun "Dslr/Slr-like satin alma rehberi" ile alakasi nedir?

Bakiyorum, konuya yazan insanlar forumun en cok cevap yazan, insanlara en cok yardim eden kisileri. Bu tur konu disi mesajlara esas sizlerin tepki gostermesi lazimken en cok mesaj atanlar olmussunuz.

"uc turk bir araya gelince geyik yapar" prensibine uygun bir davranis olmus. Ama en azindan bu forum sayfalarini yeni bulan birinin en ustte bu konuyu gorunce sitenin ciddiyeti uzerinde nasil tahminler yurutecegini dusunun. Ya da zaten yuklu olan sunucunun ve bant genisliginin fotograf makinasi secimiyle uzaktan yakindan alakasi olmayan bir konuyla dolmasinin anlamli olup olmadigini soyleyin. Siteyi yoneten insana ayip herseyden once.

Insanlar tanistikca burasi bir kirathane oluyor, ama arkadasliklari baska ortamda ilerletelim, burasini fotografa saklayalim. Zaten Turkiye'de dogru durust bir burasi var forum olarak, ona da yazik olmasin.

Bari 'serbest kursu' de acsaydiniz konuyu.

Tarih: 29 Ocak 2006, 14:54 - İp: 81.***.**8.199
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

juggler hakli olabilirsin.. ama su da var ki, bunca insanin arada bir "geyik" yapmasi da son derece normaldir..
demissin ki, bari serbest kursu'de acmis olsaydiniz; evet acilabilirdi.. ki gercek yeri de orasi olmaliydi.. ama zaten sitede, cok fazla acilmis konu, alakasiz bolumlerde yer aliyor.. ki fdiker'le de konusmustuk bu konuyu, ama bir baslangic olmadi..
...ben insanlarin, bu sitenin, ciddiyetsiz bir yer oldugunu dusuneceklerini sanmiyorum.. cunku burada, insanlar, birbirleriyle cok daha yakinlar.. herkese samimi bir sekilde yardim ediliyor, daha dogrusu, herkes, fikirlerini paylasiyor.. ve her gecen gun artan uye sayisi da buna bir ornektir bence..
daha birkac gun once, 27000 diyorduk, su anda, 28500 olmus..
.................
neyse.. tabii ki senin gibi dusunen arkadaslarimiz da olacaktir.. ki bazen, insanlar oyle dusunmeseler bile, icinde bulunduklari psikolojiden dolayi ters algilayabileceklerdir bu tur konulari..
.....................................
diger yandan, bu konunun, aslinda bu bolumle de alakasi var juggler.. cunku insanlar, artik, konica marka alip almamakta tereddut icerisindeler.. boyle olunca da saka yollu bir tartisma oluyor aslinda..

bana soracak olursan, ben bastan beri, pazarbey-bitpire ortakligina karsiyim.. beni de alin demistim, ama almadilar..

Tarih: 29 Ocak 2006, 15:17 - İp: 62.***.**2.10
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Sevgili jugler;
Bu konuyu açarken bende inan çok düşündüm. Ama benim amacım o sıralar bu bölümde konicaminoltacıların içinde bulunduğu sıkıntının yersiz olduğnu ortaya koymaktı.Gerçekten çok bunalmışlardı birleşme nedeni ile. Ve burda daha önce şunları yazmıştım:
sevgili dadanagsttcığım.Bu konuyu açmamın asıl amacı konicaminoltacılara moral vermekti.
Öyle bir hava estiki sanki artık elinde konica minolta olanların makinaları beş para etmeyecek. Bİr an önce ellerinden çıkarıp kurtulsunlar.
Olurmu hiç öyle şey. DEğilmi. Bence sony ile dahada iyi olacak.En azından aynı format üzerine çok daha fazla çeşit olacak ve bence bu isimli makinalar sony ler içinde ayrı bir değere sahip olacak.
YEr konusunda genede haklısın.Ama hal icabı burada olması gerekiyordu.

Tarih: 29 Ocak 2006, 15:23 - İp: 85.***.**2.196
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Ya ben de Minolta lenslerinizi alabilirim yarı fiyatına
17-35mm D bile alırım yok mu satan ?

Tarih: 1 Aralık 2007, 18:16 - İp: 144.***.**0.232