cinarugur78
cinarugur78 (üye)
Ankara / Amatör

Kodak Z980 Is Mı? Canon Sx20 Is Mı?

Merhabalar bu iki makineyi karşılaştırdım ama işin içinden çıkamadım.lütfen bu sorumu cevaplayın arkadaşlar.özellikle bu işten anlayanlar.kodak canon a bazı özellikleriyle üstünlük bile sağlamış.sırf CANON olduğu için CANON u tercih etmelimiyim?birde canon kodak a göre 250 tl daha pahalı.
Acil cevap bekliyorum arkadaşlar bu iki makineden birini satın almak üzereyim,tercihimi doğru yapmak istiyorum...

Tarih: 24 Ekim 2009, 03:17 - İp: 188.***.**8.26
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

kodakmı? oda ne?

desem siz beni markacı falan sanarsınız, buna ragmen,magdur olmamanız adına yinede soyleyecegim, bence kodak makineye para vermeyi hiç düşünmeyin bile.

sx20 cok cok iyi bir makine, kısmet olursa hafta içinde bir inceleme yapmaya calısacagım.

link link

#gaijin' tarafından 24.10.2009 04:54:21 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 24 Ekim 2009, 04:50 - İp: 78.***.**5.206
puskas
puskas (üye)
İzmir / Amatör

Fanatiklik olarak algılanmasın ama Canon Kodakla karşılaştırılamaz bile.. Kodak'ın body yapısı da inanılmaz kötü.. Canon'un gövde tasarımı çok daha güzel.. Image kalitesi olarakta Canon Üstün.. Daha ne olsun

Tarih: 24 Ekim 2009, 11:36 - İp: 78.***.**6.109
cinarugur78
cinarugur78 (üye)
Ankara / Amatör

Gaijin benim için yorumların önemli.SX20 yi inceleyeceğinden bahsetmişsin.Bu inceleme yorumunu sabırsızlıkla bekliyorum.eğer onda da SX20 den çok çok iyi diye bahsedersen artık kararımı vermiş olucam.teşekkür ediyorum...

Tarih: 24 Ekim 2009, 16:58 - İp: 188.***.**1.31
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

bir arkadasım sx20 aldı,kendisiyle gorusebilirsem hafta içinde bir incelemesini yapıp siteye koyacagım..
ancak acık konusmak gerekirse bu iki makine arasında kaldıysanız inceleme beklemenize gerek yok.
canon her kosulda ustun gelir.

Tarih: 24 Ekim 2009, 18:53 - İp: 78.***.**7.200
cinarugur78
cinarugur78 (üye)
Ankara / Amatör

bir uzman olarak size güveniyorum gaijin.tereddütsüz alacağım canonu.teşekkür ediyorum...

Tarih: 24 Ekim 2009, 22:11 - İp: 188.***.**7.71
cinarugur78
cinarugur78 (üye)
Ankara / Amatör

gaijin birde birşey sormak istiyorum size.gittigidiyor için link vermişsiniz.inceledim canon sx20 yi fiyatı çok uygun ama nasıl güvenebilirim.vereceğimiz para az para değil.800 tl ye yakın bir miktar.gittigidiyordan daha önce alışveriş yapmışlığım var aslında ama ufak tefek şeyler.birde elektronikte arızalı bulma gibi bir meziyetim var.o yüzden şüphelerim ikiye katlanıyor.piyasada görerek alayım desem 1200 tl.ne yapacağıma karar veremedim.sizce nasıl bir yol bulabilirim.teşekkürler...

Tarih: 24 Ekim 2009, 22:16 - İp: 188.***.**7.71
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

estagfurullah uzmanlık falan degil,piyasadaki bazı makinelerle ilgiliyim sadece
--
gittigidiyorun odeme sistemi guvenli,
malı aldıgınızda kontrol edip uc gun içinde onay veriyorsunuz..
sorun cıkarsa siteye ve satıcıya haber verip,geri gonderirseniz ucretinizi geri alırsınız.
5 yıldızlı satıcılardan alısveriş yapın,benım gonderdgim link ornekti,satıcıya bakmadım.

arıza durumu tamamen risk almakla ve sansla alakalı.

Tarih: 24 Ekim 2009, 23:57 - İp: 78.***.**7.200
  • 1