canercp
canercp (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

K10d Aldım Artık Ben de Pentaxçıyım

Merhaba Arkadaşlar..

Bugün Gold bilgisayar'dan 1320 ytl'ye Bonus Card'a 10 taksit ile Pentax K10D aldım. Almamda rol oynayan arkadaşlara teşekkür ederim. En başta "Stahl" isimli arkadaşıma...
Kendisiyle yaptığım özel bir yazışma sonucu aldığım kararı daha tutarlı hale getirdim ve gittim gözüm kapalı K10D aldım. İnşallah Hayırlı olur.

Çok şükür Uzun bekleyişler sonucu Dslr sahibi oldum umarım güzel kareler çekerim.

Bu arada "niye k20D almadın?" diyecek arkadaşlara şunu belirtmek istiyorum. Bütçem ancak şimdilik buna elveriyor...

Artık ben de pentax'çıyım, Işığınız bol olsun tekrar görüşmek üzere
Saygılar...

Tarih: 14 Ağustos 2008, 22:37 - İp: 85.***.**4.159
sertan__
sertan__ (üye)
İstanbul / Meraklı

caner hoşgeldin , makinen hayırlı olsun,seni hiçbir zaman pişman etmeyecek bir cihaz sahibi oldun aramıza hoşgeldin,iyi çekimler diliyorum...

Tarih: 19 Ağustos 2008, 23:10 - İp: 85.***.**5.97
muratreis
muratreis (Objektif)
İstanbul / Meraklı

K10D topiği için yeni bir heyecan geliyor. Makineniz hayırlı olsun, çok iyi bir seçim. Işığınız bol olsun. Saygılar.

Tarih: 20 Ağustos 2008, 11:48 - İp: 81.***.**9.145
puskas
puskas (üye)
İzmir / Amatör

hayırlı olsun güzel cihaz bende k200d düşünüyorum bana yeterde artar bile beklenti meselesi.. aslında ocaklılar abimizin dediği gibi giriş seviye her makine hertürlü beklentiyi veriyor..

Tarih: 21 Ağustos 2008, 12:58 - İp: 78.***.**9.214
canercp
canercp (üye)

Arkadaşlar Teşekkür ederim.. Henüz özelliklerini tam anlamıyla bilemiyorum öğrenmeye çalışıyorum fakat çok hoşuma gitti bu cihaz kullandıkça zevk alıyorum önceleri nikon d60 niyetim vardı ama iyi ki pentax k10d almışım diyorum artık...

Şu Açıköğretim sınavlarını atlattıktan sonra biraz doğa keşfi yapacağım daha sonra dişe dokunur fotolaı burada yayınlayacağım...

Tarih: 21 Ağustos 2008, 13:43 - İp: 85.***.**2.209
mumin.okan
mumin.okan (üye)
İstanbul / Meraklı

hayırlı olsun canercp.

bende düşünüyorum k10d almayı.
forumda yazılanları iki haftadır okuyorum k10d benim için de uygun bir makine.

güzel karelerini bekliyorum...

Tarih: 21 Ağustos 2008, 16:42 - İp: 88.***.**3.39
canercp
canercp (üye)

Teşekkür ederim
Fiyat olarak taksitle alacaksanız Gold uygun bir seçim olabilir. Ötv uygulamasına henüz başlanmamışken fırsatı kaçırmayın derim...

Tarih: 21 Ağustos 2008, 17:05 - İp: 85.***.**2.209
  • 1