cancaner
cancaner (üye)
Yurtdışı / Firma

Iste Bu Guzel Mark Iıı

Canon EOS-1D Mark III,

Ne diyeyim yeni farkettim saniyede 10 kare cekim hizi, 10 mp.Benim bildigim EOS-1V 4 saniyede bir makara bitiriyordu ve rekordu, herhalde Canon kendi rekorunu kirdi.

Var mi daha hizlisini bilen ? Acikcasi ben yok diyorum.

Fiyatta 4500 EU ama hayal kurmanin fiyati yok nasil olsa

Tarih: 12 Mart 2007, 23:27 - İp: 195.***.**2.39
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

valla lecia geç kaldı
o ancak nal toplar bu saatten sonra mükemmel body yapamaz bence lecia. ama objektifleri sayesinde bir yer edinecektir kesinlikle. ama çuvalla paraya satacaklardır yine...beni pek ilgilendirdiğini söyleyemem lecia nın...

dslr ortadan kalkacak mı demişim, ne zaman

bundan 40 sene önce herkesin video kamerası olacak, bunlar elde taşınacak deseler inanmazdık herhalde...
hatta sigara paketinden küçük cihazlar video çekecek deseler yine inanmazdık. ama işte görüyoruz....oratalıkta el kadar cihazlar, hem de HD video çekiyorlar.

dslr kameralar günün birinde kesinlikle müzelerde sergilenecek ama ne zaman olacak bilemiyiz tabi

benim sony markasının en sevmediğim ürünleri mp3 çalarlarıdır. sesleri genelde kısık olur.

not:daha beteri var
benim komşunun hanımı zeytinyağlı yaprak sarması yapmış sağolsun 1 tabak yollamış. akşam onu indirdim mideye peşinden de yarım kilo baklavayı mideye indirdim. ohh...oh ki ne oh

Tarih: 15 Mart 2007, 00:38 - İp: 88.***.**5.21
cancaner
cancaner (üye)
Yurtdışı / Firma

Hakannnnn Tamam abi haklisin batsin Canon en buyuk Sony Yeter ki mutfaktan vurma bizi

Tarih: 15 Mart 2007, 00:51 - İp: 195.***.**2.10
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

duyduğuma göre avrupa birliğinde işkembe çorbası da yasakmış
midye dolmasının da yasak olduğunu söylüyorlar

şimdi deniz kenarında masa kurulmuş, püfür püfür esiyor. şişede rakı, buzun içinde yatıyor.....
20 çeşit meze, 10 çeşit peynir......balık....

bir de akşam akşam aklıma mantı geldi nedense

Tarih: 15 Mart 2007, 01:04 - İp: 88.***.**5.21
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

olmaz valla boyle birsey.. valla sus hakan.. yemek konusunu kapatalim lutfen..
...
dslr'lar yokolmazlar bence..
artik el kadar kompact kameralar da dslr'lar gibi cekiyor, iste sigma dp1 yolda.. ama boyle kompact'larin olmasi, dslr'lari yoketmeyecektir.. fotografcilik aski yuzunden..
..bu arada bu hd camcorder'lar da bayagi arttilar.. bir tane de camcorder almak gerekiyor..

Tarih: 15 Mart 2007, 01:28 - İp: 86.***.**0.120