silzey
silzey (üye)
Şırnak / Amatör

İspanya Andorradan Alışveriş Yapmak

öncelikle kardeşim ispanyaya gidiyor kurban bayramı öncesi tur firmasıyla gezintinin içinde andorrada var ve bu ülkede gümrüksüz alışveriş diye duydum ve canonun SX30ıs,G12VE PS3 320gb Slim siparişlerini verdim tabiki şartlar buradaki yada sahibinden comdaki fiatlara nazaran uygun olması şartı ile aldıracağım,ve listeyi alması için yazdım.siz sayın netfotoğraf arkadaşlardan bu küçük ülkede fiatlar nasıl yada giden alışveriş yapan veya arkadaşı oradan alışveriş yapmış olan arkadaşlardan burada bilgi ve paylaşımı fiat yada tavsiye olarak paylaşırsa tşşk edecem saygılarımla..Bilen arkadaşlar görüşünü yazsın.

#zeysil' tarafından 01.11.2010 15:06:47 tarihinde düzenlendi.

#zeysil' tarafından 03.11.2010 18:34:58 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 30 Ekim 2010, 16:23 - İp: 78.***.**5.115
silzey
silzey (üye)
Şırnak / Amatör

Demekki kimsenin f.makinası ve alışveriş bilgisi yok yazdıklarımının karşılığında burada cvb alamıyacağım gibi okuyan yazmayan herkese saygılar...

Tarih: 1 Kasım 2010, 15:08 - İp: 78.***.**3.59
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

siz insanlara bilip bilmeden, fayda,ihtiyac,oncelik, butce gozetmeden durup durup aynı ve alakasız makineleri onerdiginizde sorun olmuyor.

ama actıgınız konuya
"bilen gorus yazsın bilmeyen hiç yazmasın" diye (duzeltilmiş bakıyorum) bir cumle yazarsanız, kimse kaale alıpta cevap vermez.
dunya hali boyle.

Tarih: 1 Kasım 2010, 15:27 - İp: 88.***.**8.140
elcezeri
elcezeri (üye)
İstanbul / Amatör

-helal sana gaijin... ...ağzına sağlık... ...

Tarih: 1 Kasım 2010, 16:11 - İp: 78.***.**9.92
silzey
silzey (üye)
Şırnak / Amatör

sanal alemsin gajin bir konu açtık herkese yardımcı olarak cvb verdin bize geldin konu hakkında bilgin yok tevessüm ettim yani..

Tarih: 2 Kasım 2010, 12:25 - İp: 78.***.**7.123
urun
urun (üye)
İstanbul / Amatör

elektronik fiyatları avrupada türkiyeden çokta farklı değil, abd den getirme şansınız varsa daha yararlı olur bence, yada istanbul hayyam pasajından temin etmeye çalışabilirsiniz, söylediğiniz yerle ilgili çok bilgi sahibi değilim yinede yardımcı olmya çalıştım
saygılar

Tarih: 2 Kasım 2010, 14:01 - İp: 193.***.**4.23
silzey
silzey (üye)
Şırnak / Amatör

urun rumuzlu kardeşim ben amerikadaki ve doğubank hayyam pasajını 40 senedir içini dışını bilirim sadece andorraya giden yada bu ülkeyle alışveriş duyumları olan arkadaşların fikir ve düşüncelerini almak istedim fiat olarak diğer yerlere göre daha hesaplı ve pratik olurmu diye olmassa zaten bizamerikadayız adlı siteden getirteceğim daha öncede buradan alışverişim olmuştu.saygılarımla...

Tarih: 2 Kasım 2010, 20:31 - İp: 78.***.**7.123
silzey
silzey (üye)
Şırnak / Amatör

canon sx30ıs ve canon G12 andorrada 250 euro fiatı var.isteyen arkadaşlara bu fiat üzerinden bayramdan sonra getirtebiliriz.

Tarih: 4 Kasım 2010, 22:30 - İp: 78.***.**4.135
  • 1