civcivkafa
civcivkafa (üye)
İzmir / Meraklı

İnternetten Dslr Alma

Merhabalar,
Arkadaşlar internetten nikon d90 ve ya canon 60d alan arkadaşlarımız var mı? Ve aldığınız siteyi fiyatını satıcının kullanıcı adını söyler misiniz?
Bildiğimiz gibi internetteki fiyatlar mağazadaki fiyatlardan 1000 tl de düşük olabiliyor.Bu yüzden tedirgin oluyorum.

Şimdiden teşekkürler.

#civcivkafa' tarafından 30.01.2012 12:43:26 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 30 Ocak 2012, 12:40 - İp: 85.***.**2.174
burak33
burak33 (üye)
Ankara / Meraklı

Fotografium.com
gittigidiyor.com

bu iki sitenin alışveriş prensipleri çok iyi ve güven verici tavsiye ederim

Tarih: 30 Ocak 2012, 13:04 - İp: 88.***.**7.203
civcivkafa
civcivkafa (üye)
İzmir / Meraklı

Cevap için teşekkürler
fotografium sitesine baktım fiyatlar çok mantıklı.
Gittigidiyorda bazı fiyatlar çok düşük bu yüzden çok çok kaygılanıyordum ama garantili ürünler.
Tekrar teşekkürler.

Tarih: 30 Ocak 2012, 13:25 - İp: 85.***.**2.174
burak33
burak33 (üye)
Ankara / Meraklı

gittigidiyor.com sitesinin "sıfır risk" olayı gerçekten tatmin edici biliyormusnuz gördünüzmü bilmiyorum ama bir bakın derim .

http://www.gittigidiyor.com/sifir-risk-sistemi/

Tarih: 30 Ocak 2012, 16:03 - İp: 88.***.**7.203
photolight
photolight (üye)
İstanbul / Meraklı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 30 Ocak 2012, 16:38 - İp: 85.***.**8.48
civcivkafa
civcivkafa (üye)
İzmir / Meraklı

Evet burak33 şimdi baktım gayet mantıklı (: Böyle bakılırsa internetten almak daha mantıklı geliyor.Riske girmek gerek sanırsam.

mrtscknr hangi siteden aldınız aldığınız satıcının kullanıcı adını da söyleyebilir misiniz ?

Tarih: 30 Ocak 2012, 17:33 - İp: 85.***.**2.174
photolight
photolight (üye)
İstanbul / Meraklı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 30 Ocak 2012, 18:39 - İp: 85.***.**8.48
civcivkafa
civcivkafa (üye)
İzmir / Meraklı

Hımm.Teşekkürler..

Tarih: 30 Ocak 2012, 21:56 - İp: 85.***.**5.240
koptigim
koptigim (üye)
İstanbul / Meraklı

imkanın varsa yurtdısından getirt.sahibinden ede bak istersen

Tarih: 31 Ocak 2012, 15:38 - İp: 88.***.**5.237
civcivkafa
civcivkafa (üye)
İzmir / Meraklı

Almanyadan getirtme şansım var ama ordaki fiyatları araştırmadım

Tarih: 31 Ocak 2012, 21:04 - İp: 85.***.**4.172
koptigim
koptigim (üye)
İstanbul / Meraklı

avrupayla bizim burası arasında çok az fark var bildiğim kadarıyla, ama abd de 60d suan 18-135 lens le beraber 2100 filan bizim burda vatanbil. teknosa gibi mağazalarda 4 bin civarında, hayyamda 2800 civarında, bendeki eşşek şansına 1 buçuk hafta önce 2400 e aldım 1 hafta sonra 2100 düştü

Tarih: 31 Ocak 2012, 21:34 - İp: 88.***.**5.237