yasby
yasby (üye)
Bilecik / Amatör

İlk Fotoğraf Makinesi

Merhaba;

Fotoğraf herzaman ilgi odağım olmuştur hobi olarak fotoğraf çekmek istiyorum şuan zaten kompakt bir canon dijital fotoğraf makinem var ama ben daha güzel kareler yakalamak istiyorum amatör olarak. Öğrenciyim ve 1000tl lik gibi bir bütçem var ama önerceğiniz makina 200-300 tl aşıyorsa bir ay daha bekleyip karşılayabilirim daha öncede belirttiğim gibi hobi olarak amatörce olucak çekimlerim kursa vs gidebileceğimi profesyonelleştirebileceğimi sanmıyorum kolaylıkla kullanabileceğim menüleri türkçe ve doğada olsa portrede olsa güzel çözünürlüğü iyi olan fotoğraflar çekmek istiyorum.Metinden de anlayabileceğiniz gibi makineler konusunda pek bir bilgim yok ve sizlerden yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim

Tarih: 19 Aralık 2010, 18:21 - İp: 85.***.**1.193
yasby
yasby (üye)
Bilecik / Amatör

ve eklemek istediğim dsrl-like bir fotoğraf makinesi almak istediğime karar verdim video özelliği olmaması benim için daha iyi zaten bir sony marka kameram var ve en önemli özellik titretmeyen bir fotoğraf makinesi olması rahatsızlığım sebebi ile ellerim titriyor. tekrar teşekkür eder yorumlarınızı beklemekteyim

Tarih: 19 Aralık 2010, 21:01 - İp: 85.***.**1.193
  • 1