elzukan
elzukan (üye)
Kayseri / Amatör

Hayyam Nerede?

uzun araştırmalarım sonucu yeni fotoğraf çekmeye başlayan biri olarak nikond40 ta kara kıldım.acaba hayyam da varmıdır?nasıl ulaşabilirim?kaç paradır aşağı yukarı

Tarih: 19 Aralık 2009, 00:54 - İp: 78.***.**7.250
aeron
aeron (üye)
Ankara / Meraklı

D40'ın üzerine D40x, onun üzerine D60 ve onun üzerine D5000 ve D3000 çıkmışken D40'ın hem sıfırını bulamazsınız, hem de bu saatten sonra daha yeni teknoloji makineler varken alınmaz...Kötü makinedir demiyorum, yanlış anlaşılmasın, bir serinin başlangıcı bir makine ve artık eskidi..eğer sıfırını bulabilirseniz, tabii ki alın ; sizin tercihiniz..ama tam anlamıyla bir mucize olur bulabilmeniz..

Hayyam Fotoğrafçılar Çarşısı : Muradiye Caddesi, No : 17 , Sirkeci / İstanbul...yada kaba tarifle anlatayım..istanbul'u ne kadar biliyorsunuz bilmiyorum ama Eminönü yeni caminin önüne gelin..Orda birisine büyük postane caddesi nerde diye sorun...caminin arkasından itibaren yüz metre ilerde...ilk ışıklara elince orda tekrar birine sorun, hemen orada zaten..kime sorsanız tarif ederler yani..

Şimdiden bol fotoğraflı günler...

Tarih: 19 Aralık 2009, 02:23 - İp: 94.***.**4.34
hamitk
hamitk (üye)
İstanbul / Meraklı

hayyam çok kısa tarif edeyim size. tramvay hattına yakınsanız eğer sirkeci tramvay durağında inin ve 200 metre tramvay yolundan geriye doğru yürüyün sağda HAYYAM FOTOĞRAFCILAR ÇARŞISI YAZAR ZATEN VEYA TRENLE GELDİĞİNİZ VARSAYIYORUM.YİNE SON DURAK SİRKECİ GARINDAN ÇIKITIĞINIZ ZAMAN ÇIKAR ÇIKMAZ GARDAN SOLA DÖNÜN Bİ ARA SOKAK VAR LOKANTALAR FELAN VAR O SOKAKDAN ÇIKIN HEMEN SOKAĞIN KARŞISI HAYYAM ÇARŞISIDIR.EĞER KULLANMA KILAVUZU İHTİYACINIZ OLURSA BEN YARDIMCI OLURUM.FOTO ERDOĞAN BÜYÜK POSTANE KARŞISI ATABAY İŞHANINDA FOTOKOPİ VE DİJİTAL BASKICIYIM(HAYYAM ÇARŞISINA 5 DK.) BUYRUN BEKLERİM.ADIM HAMİT.UZUN OLDU AMA BİRAZ

Tarih: 19 Aralık 2009, 09:14 - İp: 88.***.**0.237
dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

sirkeci garının üst sokağı

Tarih: 20 Aralık 2009, 09:42 - İp: 88.***.**0.59
altarofthedark
altarofthedark (üye)
Eskişehir / Haber Fotoğrafçısı

merhaba arkadaşlar bu siteyi yeni keşfettim
yakın zamanlarda nikon d90 almayı düşünüyorum. bi hocam bana hayyam ı önerdi ama güvenemiyorum.ayrıca şöyle bir sorunum da war ben eskişehir de yaşıyorum. istanbula gelip hayyam dan makine alma şansım yok onlar bana gönderirler mi acaba??

Tarih: 22 Aralık 2009, 13:20 - İp: 88.***.**8.213
akkaymaz
akkaymaz (üye)
İstanbul / Amatör

işte hayyam burası :
http://galeri.netfotograf.com/fotograf.asp?foto_id=307792

Tarih: 31 Aralık 2009, 15:58 - İp: 85.***.**3.2
vancenk
vancenk (üye)
İstanbul / Amatör

hayyam iflas etmiş,kapanmış diye duydum beyler

Tarih: 2 Ocak 2010, 19:34 - İp: 78.***.**2.229
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Saçma geliyor koca pasaj neden kapansın ki ?

Tarih: 2 Ocak 2010, 23:00 - İp: 88.***.**3.224
akkaymaz
akkaymaz (üye)
İstanbul / Amatör

İkinci el fotoğraf makinesi satıldığı müddetçe ,
Hayyam pasajının kapanacağını sanmam .

Tarih: 3 Ocak 2010, 17:23 - İp: 94.***.**1.36
vancenk
vancenk (üye)
İstanbul / Amatör

valla kepenkleri indirmişlerdi.yanındaki fotoğrafçıya sordum.iflas etti dedi.tabi başka hayyam var mı bilemem ama sanırsam yok yanni.sirkeci tramvay yolu üzerindeki.güzel bi yerdi

Tarih: 3 Ocak 2010, 22:30 - İp: 78.***.**2.229
deck
deck (üye)
Kocaeli / Amatör

Kapalı olan yer Metro Fotoğrafçılık. Kapalı , kepenkleri inik olan yerin hemen solunda Hayyam pasajının girişi var . Birde resmi tatil günlerinde (30 ağustos, 1 ocak gibi) giderseniz kapalı olur pasaj.

Tarih: 4 Ocak 2010, 00:45 - İp: 88.***.**7.85