ahmetahmete
ahmetahmete (üye)
Afyonkarahisar / Amatör

Hayyam Mı Yoksa Yurtdışımı

Merhabalar yenir bir makina alıcam fakat büyük bir kararsızlık içindeyim aklımda EOS 550d var ancak nerden alıcağıma kararsız kaldım.Hayyam da 1600 tl bide yurtdışından alma şansım var orda ise 1400tl yutrdışından aldığımın garantisi sadece o ülkede geçerli olacak Hayyam da ise dükkan garantisi veriyorlar.Dükkan garantisi nedir güvenilirmi Hayyam daki fotoğrafcılar.Şimdiden samimi yorumlarınız için teşekkürler.

Tarih: 28 Aralık 2010, 16:22 - İp: 88.***.**9.81
kerempekin
kerempekin (üye)
İstanbul / Amatör

1. Bir aydır takip ediyorum diyorsunuz 2008 de konu açıp aynı soruyu sormuşsunuz yanılıyorsam düzeltin diyorum cevabınız yok.
2. Türkçede kamera dememek lazım haklısınız diyorum. Hala aynı şeyi söylemeye devam ediyorsunuz.
3. Forumda aradım bulamadım diyorsunuz, sizin başlıklarla bende arattım. İşe yarar onlarca konu var. Camerayı bildiğinize göre yabancı dilde var, e bunları googla yazsaydınız bu formun 1000 katı bilgiye ulaşırdınız. Demekki hiç arama yapmamışsınız.
4. Önce canon nikon hangisi, sonra 550D-D90, 1000D, D5000-D90 şimdi en son 550D. Bakmadığınız makina kalmamış.
5. Yalçınlar indirimi 1000D kampanyası gibi gereksiz konular. açmışsınız. Yalçınlar indirim yapsa en pahalı mağazdan yine pahalı kalır.
6. Kursa gidiyorum demişsiniz, sorun kurs hocalarına. Versinler size en sağlıklı bilgiyi.

Haklı olduğunuz tek şey konunun bu duruma gelmesi.
Benim bu konudaki son cevabım budur.

#kerempekin' tarafından 30.12.2010 23:16:56 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 30 Aralık 2010, 23:14 - İp: 78.***.**8.232
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

şimdi sen bana "gerzek" diyorsun, ama sana "siz" demedim diye bana saygısız diyorsun.
yani gerzek demek saygısızlık degil? senin iddian bu.

sen cok saygılısın ya, bana "siz gerzeksiniz" diyorsun,
sonra ben sana "sen ...." diye bir cumle kuruyorum ve saygısız oluyorum.
hadi oradan. az tutarlı ol adam desinler.

Tarih: 30 Aralık 2010, 23:29 - İp: 88.***.**8.140
ahmetahmete
ahmetahmete (üye)
Afyonkarahisar / Amatör

SENDE BİLİYORSAN KONUŞ İBRET ALSINLAR BİLMİYORSAN SUZ ADAM SANSINLAR.........

Tarih: 30 Aralık 2010, 23:33 - İp: 88.***.**5.72
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

adam olmak onemli olan, adam sanmaları degil

Tarih: 30 Aralık 2010, 23:41 - İp: 88.***.**8.140
ahmetahmete
ahmetahmete (üye)
Afyonkarahisar / Amatör

#byakin' tarafından 31.12.2010 00:20:42 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 30 Aralık 2010, 23:50 - İp: 88.***.**5.72
efatihan
efatihan (üye)
İstanbul / Meraklı

Enteresannn!!!!!!!!!!!

Sanırım tüm forum hayret ve taaccüp ile seyrediyor.

Hem bilgi almak isteniyor hemde bilgi alınacak platform neler için kullanılıyor ve hem de bilgi verenler kendilerini yordukları için kabahatli oluyor.

tamam yeni bir kullanıcı olabiliriz, fotoğrafçılık hakkında bilgimiz az da olabilir. internette araştırma yaparken kafamız karışmış ta olabilir. Tamam az bilende konuşuyor çok bilende ama...

Üslubun bu raddeye gelmiş olması hiç bir şeyi mazur göstermez.

Yıkıldı perde eylendi viran!
Güzel dostlara selam olsun.

Tarih: 31 Aralık 2010, 14:21 - İp: 85.***.**7.177