muratnouma
muratnouma (üye)
Ankara / Meraklı

Hangi Marka Almalıyım Sizce

slm arkaslar benim isteğim abna yardımcı olmanız ben bi makina almak isitiyorum ama hangi marka ve hangi model almam konusunda kararsızım bana yardımcı olursanız cok sevinirim 700 tl ye kadar alabilirim şimdiden çok tesekkür ederim cvplarını ve önerilerinizi bekliyorum

Tarih: 3 Ağustos 2009, 13:17 - İp: 94.***.**9.122
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

pazarbey ile bir görüşün derim size uygun bir makine verebilir

Tarih: 3 Ağustos 2009, 13:29 - İp: 81.***.**7.150
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Çok belirsiz bir başlık ve yetersiz bir açıklama. Ne çekmek ne yapmak istiyorsunuz neden almak istiyorsunuz ?

Ayrıca marka önemli değildir fotoğraf dünyasında, makinaların sınıfları ve modelleri önemlidir. İyice okumadan fotoğraf makinası almanızı önermem.

Tarih: 3 Ağustos 2009, 14:07 - İp: 88.***.**2.53
muratnouma
muratnouma (üye)
Ankara / Meraklı

pazar ben kim acaba ?
ben alamk sitiyorum ama karasız kaldım o yüzden size danısmak istiyorum acaba ne almalıyım

Tarih: 9 Ağustos 2009, 00:29 - İp: 94.***.**8.153
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

arkadasım, almak istiyorsun ama, bilgin nedir ne tarz fotograflar cekmek istiyorsun bunları belirtmen faydalı olur.. ezbere tavsiye verirsek ne sana faydası olur ne bu konuyu okuyanlara..
----------

hiçbir sey bilmedigini varsayarsak tavsiyem canon a590 is 330 lira gibi bir fiyatı var gittigidiyorda,
buyuk ıhtımalle gozune ufak gorunecektir
sony h10 daha buyuk yıne cok kaliteli bir makine 400 lira
canon sx110 400-450 lira civarında bir makine..

bunlar fazlasıyla yeterli olacaktır senın ıcın.canta yedek pil hafıza kartı vs ile 550 liraya kapatırsın bu işi,ve yıllarca rahatlıkla kullanabilecegin bir makinen olur.

Tarih: 9 Ağustos 2009, 00:34 - İp: 78.***.**4.174
muratnouma
muratnouma (üye)
Ankara / Meraklı

ben fuji s1500 düşünüyorum iyi bi makina dediler ben öyle profesyonelce yapmak amacında değilim ama fotıraf cekmeyide seviyorum o yüzden yarı prof bi makina alayım dedim

Tarih: 9 Ağustos 2009, 00:37 - İp: 94.***.**8.153
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

ozaman f1500 alın kafanızı akrıstırmaya gerek yok,iyi bir makine..

Tarih: 9 Ağustos 2009, 01:07 - İp: 78.***.**4.174
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

gaijine katılıyorum ama lat hopeya katılmıyorum çünküm espri yapmıştır.
o yüzden dinlemeyin lasthopeyi
Netfoto literatürüne göre "pazarbey ömrünüzde tanışmak isteyeceğiniz son kişi olmalıdır" derler

yani ben öyle diyorum

Tarih: 9 Ağustos 2009, 03:06 - İp: 85.***.**3.10
  • 1