huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

H-1 Yorumlar-m

arkadaşlar H-1 konusunda çok şey soylendi fakat ben genede kişisel gorülşerimi soylemek istiyorum.
Manuel olması birkere bir amatör için bir okul niteliğinde. 12x zoom olması oldukça keyfli ve güven verici malzeme işciliği harika tek kelime ile. Foto kalitesi 400 isoda bile beni şaşırttı.tatmınkar. zaten oncede kullanmıştım bir mıktar alınabilecek en iyi makılalardan tabı bir slr istemiyorsanız. gelelim eksi yonlerine arkadaşlar şimdi biraz benden kaynaklanan bir sorun son zamanlarda bir mıktar kilo aldım zaten kocaman ellerim vardı sorun ise kocaman ellerimin arasında makına koayboluyo deglanşöre basmak için biraz kasılıyorum. sanırım alışıcam yada alışmak zorundayım.Ama Nikon D70s çok iyi oturmuştu elime

Tarih: 25 Eylül 2005, 00:45 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Daha başlanğıç bu .daha nreler çekeceksin sen.Belayı satın aldın

Tarih: 25 Eylül 2005, 14:23 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

D70s benim de elime harika oturmustu..
ama D70s'den daha keyifli tutumu olan hangi makine biliyor musun huzunseli?..D2X.. harika bir olay..ahhhh ahh..

Tarih: 25 Eylül 2005, 18:22 - İp: yok
fotoman
fotoman (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

D2x ele guzel oturuyor ama o kadar para verince insanin midesine de guzel oturur valla (aslinda bir tane olsa fena olmaz ama nerdeeee...

Tarih: 25 Eylül 2005, 19:12 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

valla mideye de oturur..
..
valla ben aslinda 5D'yi tercih ederim fotoman..

Tarih: 25 Eylül 2005, 19:21 - İp: yok
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

arkadaşlar Valla d2x güzel de valla adamın midesi cebi falan bilmiyorum artık.Ama nasip insAllah zamanı gelince) yanı kendime layık gorunce İyi bir D-Slr alacağım.Şimdilik tabı o kadar parayı bayılamam

Tarih: 25 Eylül 2005, 21:36 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

dadanagast özellikle km 5d, 7 d diyorsun.Ama canon kullanıyorsun. Neden km .ben km den kurtulduğuma sevinmiyor değilim.Bu gün km ve canon nun fotoğraflarını (Eski çektiklerimi) karşılaştırdım.Aralarında dağlar kadar fark var.neden 5d.

Tarih: 25 Eylül 2005, 22:16 - İp: yok
fotoender
fotoender (üye)
İstanbul / Amatör

Hüzün seli Şu h1 i bi eskitelim Sonra yurtdışından Topluca ucuza getiririzD-SLR evelallah!canon pro1 bile amerikada470 dolar.olympus e300 çift lensle 660 dolar

Tarih: 26 Eylül 2005, 02:06 - İp: yok
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

ya ben şu olympus a gıcığım boş ver.belkı bır kaç zamana sony-minolta ortak dslr yaparlarda onun tadına bakarız.yada mis gibi bir Nikon.nasıl olur sence

Tarih: 26 Eylül 2005, 02:13 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

S2 ci Arkadaşlar hüzün selinin dediği lakırdıyı kulağınız işiteyormu.Kendileri lütuf cinsinden olarak bize ücretsiz klavuz verecek imişler.Bunu hakaret addediyorum.
Buna karşı bir ameliyat planı vücuda getirmiş bulunmaktayım.
Saniyen, bu hüzün seli arkadaşımız madem bed'i hava olarak bu klavuzlardan dağıtıyor, önce ekonomik cepheden vurmak amacı ile s2 ci arkadaşlar beşer onar klavuz istesinler.Görsün bakalım heva atmanın ne demek olduğunu.
Salisen, s2 cilerden hackerlik kabiliyetine haiz arkadaşlar interinet vasitası ile sadece h1 leri vuracak bir virus hazırlayıp yaysınlar ki tüm h1 ler bozulup çöpe atılsın.
böylece heva atmak ne imiş görsün hüzün seli beyefendi.
Ayrıca bizim makinamız istisnai bir kabiliyet olaraktan türkçe menüye haiz olup, klavuz pekte gerekmemektedir.
Gelelim fotoender abimizin teklifine;
Aynı klasmanda yer almayan bu iki makinanın kapışması ne kadar doğru olur bilemem ama genede varız.Şimdi bunlar kaçtı derler.Fekat ezileceklerinin de farkındalar aslında .Bu yüzden kendileri bölyle bir teklife yanaşamamaktadır.
Fotoender abimiz s2 ve h1 fotoğraflarının yarışmasını teklif etti.
BEnim site müsaittir.BUrada s2 ve h1 fotoları diye köşe açarız.Herkez gönderir.Ençok yorum alan kazanır.Varmısınız. Bak h1 cephesinden cevap gelmiyor. S2 ciler :varız varız....

İnterinet adiresesi:
http://pazarbey.xoopiter.com/index.php?option=com_ponygallery&Itemid=26

Centilimenlik nev'inden h1 fotoğraflarını 1. sırayı koydum.

Tarih: 26 Eylül 2005, 07:51 - İp: yok
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

Şööyle bir bakayromda sitede bır kızşışma seziyorum.Lutuf nevinden ve gonlumuzun zenginliğinden amma hizmeti olarakdana benimsemiş olduğumumuz bu klavuz dağıtma meselsini bazı arkadaşlar(isim vemeye ne hacet) aman çokca isteyinizde para harcamakdan harab bitap düşsün bu hüzün seli demiş.Yahu fotokopinin maliyeti nedirki
1 mecidiyeye denk gelmekde gunumuz parasi ile.gelelim fotoğraf musabakasına. yahu azcık bekleyın biz dahi işi gücü yoğun olan adamız şehrin ortasında işe boğulduk. Çıkıp fotoğraf cekecek mecal mi kaldı zaman mi hey hat. Ama genede varız savulun.Atım hazırlansı sefere cıkıyoruzz

Tarih: 26 Eylül 2005, 22:57 - İp: yok