ege zafer
ege zafer (üye)
Kayseri / Amatör

Güvenilir Alışveriş Sitesi Öneriler

Sevgili dostlar bulduğunuz uygun fiyatlı ve güvenilir siteleri buradan önerebilir misiniz?

Genelde yurt dışı tanıdıkları aracılığıyla makine alacaklar için düşünülmüş bu başlıkta ülkemizde yer alan ve yine uygun fiyat veren siteleri önerebilirz.

DSRL ve LIKe makineler için..

--------------

Bir makine önermiştim ama önerdiğim site sahtekarmış özür dilerim..

#ege zafer' tarafından 11.03.2008 18:51:19 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Şubat 2008, 21:53 - İp: 88.***.**2.253
sidekick
sidekick (üye)
İstanbul / Amatör

Salefashion'dan kamera alanlar arkadaşlar. Gümrük vergisi ne kadar ödediniz. Astarı yüzünden pahalıya gelmesin. Aldığınız kamera satış fiyatını ve size toplamda ne kadara mal olduğunu yazabilir misiniz?

Tarih: 9 Ocak 2009, 17:32 - İp: 212.***.**4.29
derman58
derman58 (üye)
İstanbul / Meraklı

http://www.elektrospot.com

Tarih: 7 Mayıs 2009, 14:11 - İp: 78.***.**3.88
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

salefashiondan makine alan arkadas, gumruk ucretini ne yaptıgınıda anlatırsa sevinirim..
bu adamlar gumrukten nasıl geciriyor bu makineleri?

Tarih: 8 Mayıs 2009, 22:51 - İp: 78.***.**9.108
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

Alttaki linke bakmadıysanız bir bakınız derli toplu bir bilgi.

http://www.vwtr.net/forum/sohbet/ynt-ebay-ve-benzeri-sitelerden-alisveris-yapmak-hakkindaki-tum-detaylar-t1667.0.html

Tarih: 10 Mayıs 2009, 04:24 - İp: 88.***.**0.35
bolubeyi
bolubeyi (üye)
Ankara / Amatör

amerika içerisine teslim ettirecekseniz amazon.com diyorum. 4 alışveriş yaptım, çok hızlı ve sağlamdı... makineleri havalı paketlerde yollamışlar ve zamanında teslim edildi. üstelik çok çok ucuza aldım. tavsiye edilir..

Tarih: 25 Mayıs 2009, 23:20 - İp: 78.***.**3.42
fotomanyaq
fotomanyaq (üye)
İzmir / Reklam Fotoğrafçısı

hesaplix.com da birçok farklı makineler var ben reklam fotoğrafları çekiyorum birkaç tane mercek aldım çok uygun fiyatları var tavsiye ederim en azından incele fikir edinirsin
http://www.hesaplix.com

Tarih: 22 Şubat 2010, 05:32 - İp: 88.***.**5.234
ikayabas
ikayabas (üye)
İstanbul / Meraklı

Merhabalar,

Amerikadan alışveriş için kullandığım bir site var sizlerle paylaşmak istedim. Güvendiğim bir sitedir bir çok sipariş verdim kendilerinden. www.gonderamerika.com

Verdigim bütün siparişler baya hızlı bir sekilde kapıma kadar geldi, hic bir sorun yasamadım kendileriyle. Mesela Ebay den istediğinizi buluyorsunuz ve sıze verdiğim siteden isteğinizi gönderip sizin için o ürünü alıyorlar ve Express kargo ile kapınıza kadar yolluyorlar. Oyle amerikadan adres almak filanda yok.

www.gonderamerika.com

Tarih: 6 Eylül 2011, 07:33 - İp: 108.***.**5.82
xmacro
xmacro (üye)
Bursa / Amatör

benim sürekli alışveriş yaptığım bir site var hiç sorun yaşamadım en geç iki günde kargom da geldi tavsiye ederim www.eczacenter.com ve sipariş veriyorsun sana bazı ürünlerin ücretsiz testerlarını gönderiyorlar.

Tarih: 7 Şubat 2012, 00:00 - İp: 88.***.**2.2
maziden3
maziden3 (üye)
İstanbul / Meraklı

Ben www.Ucuzsepet.com ' dan http://www.ucuzsepet.com/urun/canon-eos-1100d-18-55-kit-slr-12mp-foto-makina.aspx bu makineyi almayı düşünüyorum arkadaşlar biraz yeniyim bu konularda pek bilgim yok bir yol gösterirmisiniz yardımlarınıza ihtiyacım var. )

Tarih: 26 Temmuz 2012, 11:26 - İp: 88.***.**5.140
muratkeskin
muratkeskin (üye)
İstanbul / Amatör

Degerli Netfotograf Form Uyeleri:
Jonturk arkadasimiz eski NY da yasiyan amerikadansiparis.com in domain sahibi olan ve simdi alan adini kaybettikten sonra salefashion i kuran bir arkadasimizdir.
Fakat yazmis oldugu yorumlari okudum ve gercekten sevivesizce profosyonelce olmayan bir usluple sahibi oldugum Amerikadan siparis sayfayi kotuleyip kendi sayfasi salefashion in reklamini yapmaktadir su ana kadar bizim tarafimizdan Turkiye ye gonderilen urunlerde egerki bir sorun cikti ise her zaman icin musterilerimizin lehine sonuclandirmistir.
yapmis oldugu yorumda dahi tezatlik var "benim bir .... arkadasim" demis ben arkadaslarimi devamli guzel deneyimlerimin oldugu sitelere yonlendiririm neden o zaman arkadasimiz cok ovmus oldugu kendi sitesine sale fashion a arkadasini yonlendirmemis ki .

Amerikadan Siparis su an 3000 in uzerinde uyesi olan ve her gecen gun musterilemizin guzel deneyimleri ile buyuyen guvenli bir sitedir su an Istanbuldaki ofisimizi acmis bulunmayiz ve ofisimize eleman aramaktayiz. Sitemizin bu kadar kisa bir zamanda bu kadar hizli bir sekilde buyumesinin sebeblerinin basinda musterimize vermis odlugunuz guvenli servis ve uyelik ucretimizin butcelerine en uygun duzeyde tutulmasidir uc aylik uyelik sadece 21 dolar olmakla birlikte 1 yil amerikadansiparis.com a uyelik sadece 60 dolardir.

Lutfen kendi sitenizin reklamini yaparken tezatlik ve baska siteleri kotulemeyiniz arkadasim gulunc duruma dusuyorsunuz.

Saygilarimla

Murat Keskin
Amerikadan Siparis

Tarih: 13 Ocak 2013, 18:42 - İp: 66.***.**0.9